Příspěvky uživatele - 4.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Syrová a klasická strava pro psa, 11.6.2010
tak jsem založila diskuzi a zatim na me otazky nikdo neodpovedel :((ano, granule jsou mene pracne(spise bez prace), ale vim jak a z ceho se delaji a uz mi nejka dochazi, ze psa hodne okradam at superpremiovkama nebo tema levnejsima.a pri prepocteni... celý příspěvek >
Syrová a klasická strava pro psa, 7.6.2010
ano
Syrová a klasická strava pro psa, 4.6.2010
Dobrý den, chtela bych se poradit od tech kdo krmi syrovou stravou popripade varenou.Mam fenu labradora, dva roky a celou dobu bud z lenosti vyvarovat nebo z reklam ze granule jsou lepsi krmim granulemi.Chtela bych zacit krmit varenou stravou a... celý příspěvek >
Puklice na Phalenopsis, 31.5.2010
Dobry den, mam hnědé bochánky na listech Phalanenopsis, prý jsou to puklice.Prosím o radu, jak se jich dá zbavit, popripade co delat, abych neměla napadené všechny orchideje a pokojové rostliny, dekuji
Mechová zahrada, 24.5.2010
zkušenosti mám,  zakládali jsme mechovou zahradu téměř po celém pozemku.záleží na tom, jaky je podklad, v jakem miste(stin, slunecno), pokud se mech chytne, opravdu vypada nadherne a je nepreberne mnozstvi druhu a typu mechu.plevel v nem vubec... celý příspěvek >
Jeseter Ruský a ochrana jezírka před kočkami, 24.5.2010
Dobrý den, mám jezírko v terénu cca 2,5x4m, problém je ten, že pokud v něm mám ryby, kočky je okamžitě vyloví. Řešila jsem to sítí přes celé jezírko, bohužel je to ale hodně nevzhledné, ačkoliv účinné. Máte s kočkami a ochranou jiným způsobem nějakou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika