Příspěvky uživatele - 187.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Paprika - co jí chybí?, 25.7.2012
Díky Mr Big, je to přesně ono, po vaší radě jsem to,, vygooglila" :-)) Papriky jsou letos v háji, ale aspoň vím pro příště. Jenom netuším, kde jsem k tomu sajrajtu vůbec přišla. Sadbu mám od rodičů, ty mají papriky v pořádku.
Paprika - co jí chybí?, 25.7.2012 Obsahuje fotku
Ještě přidávám jednu fotku.
Paprika - co jí chybí?, 25.7.2012 Obsahuje fotku
Máte někdo podobný problém?Nové plody vypadají jako,,kožovité", špičky rostlin jsou zaschlé.Rostliny rostly zpočátku dobře, při výskytu mšic ošetřeny Mospilanem (jako vždy),pak začaly opadávat nové květy. Skleník nebyl letos vyhnojený, zalévám... celý příspěvek >
Vláknitá řasa, 24.5.2010
Protože jsem pravidelný čtenář rubriky zahradní jezírka, hned jsem si našla stránky, kde nabízí Pond Protect testovací vzorek. Je to jen na vláknitou řasu, jinak je na obrázcích voda naprosto průzračná(ryby jsem tam neviděla). Já se s čistotou vody... celý příspěvek >
Jaké exotické ovoce do bytu?, 20.8.2009
Začněte třeba banánovníkem.Rad tady najdete spoustu.Janina
Psidium cattleianum - jahodový stromek - kvete bohatě, ale neplodí, 20.8.2009
Jestli ho máte celoročně v bytě, tak asi bude problém v opylení. Zkusila bych ho vyletnit (balkon, zahrada), případně vzít do ruky jemný štěteček a zahrát si na včelku. Pokud kvete, je škoda aby neplodil.Janina
Pleionka nebo Bletilla?, 19.8.2009
Taky bych to určila spíš jako bletillu. Pleionky mívají 1-2 listy a z něho leze květ, bletila má listů víc. Určitě to poznáte až pokvetou.Pleionka - 1-2větší květy, bletila - stonek s více drobnějšími květy. (bletilu jsem v reálu nikdy neviděla,... celý příspěvek >
Neznámá kytka, 17.8.2009
Blahokeř. Janina
Prosim o radu - květina ve váze, 15.8.2009
Heliconia rostrata. K vidění na vebu botanických zahrad Liberec a Teplice. Z obýváku by vás asi vystěhovala. Botanicky je příbuzná banánovníků a strelizií. taky jsem,,ujetá" na neobvyklé(pro nás) rostliny.Taková Protea královská - to je fakt... celý příspěvek >
Pozná někdo co je tohle zač?, 15.8.2009
Myslím, že je to housenka nějakého lišaje. Asi vrbkového. Janina
Zežloutnutí listů, 14.8.2009
Já bych se přiklonila k nedostatku hořčíku, možná i přebytek dusíku.Po sklizni bych zkusila přihnojit síranem hořečnatým (do půdy nebo postřik na list). Jinak se mi osvědčila souprava OPTIKOMBI meruňka a broskev, obsahuje listové hnojivo WUXAL super... celý příspěvek >
Rychlá pomoc mých paprik?, 13.8.2009
Tipla bych to opravdu na svilušky, u mě ve skleníku to vypadá podobně. Stříkla jsem to Omite a přihnojila Kristalonem trávník.Před tím jsem otrhala vybarvené papriky, protože ochraná lhůta je po postřiku 14.dní. Svilušky přelezli z okurek svačinek,... celý příspěvek >
Břečťan a hnojení, 2.8.2009
S Krystalonem start nebo trávník určitě nic nezkazíte.Záleží taky, kde ho máte vysazený. Má raději stín a vlhko, takže spíš severní stěny, na jižní se peče a trvá mu déle, než se rozroste. Já mám břečťanem porostlou pergolu na severní straně domu.... celý příspěvek >
Moje malá meruňka, jak na ní? Jak ji zastřihnout?, 1.8.2009
Tvoje,,malá meruňka" je docela určitě semenáč broskvoně(popřípadně nektarinky - vypadají stejně).Vzhledem k tomu, že nikdo neví jaká je to odrůda můžou být plody vynikající a brzy dozrávající, a stejně tak nejedlé a pozdě zrající. Semenáčky... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika