Příspěvky uživatele - 109.124

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2011, 28.3.2011
Také jsem to musel na některých rostlinách zalamovat.Ale po čase jak roub melounu rostl a sílil tak to přestalo obrůstat.Takže bych se tím netrápil, ale jestli se tomu dá předejít opravdu netuším. Syky
Melounoviště 2011, 20.3.2011
Tak já už mám vše nakoupené a v dubnu začnu s výsevem.Letos budu roubovat Lajko a Granát na podnože Atlas.Minulý rok se mě celkem osvědčilo roubování mezi děložní lístky, tak to zkusím znovu.
Melounoviště 2011, 27.2.2011
No jo, jenže to právě u těhle tykví nejde. Tady je odkaz.
Melounoviště 2011, 27.2.2011
Zdravím všechny.Chtěl jsem si ze Sema objedbat podnož pod melouny Hercules F1 nebo Atlas, ale nemůžu nikde najít kde se to tam dá objednat. Poradí někdo?
Melounoviště 2010, 16.8.2010 Obsahuje fotku
Tak jsem ho pane Mirku tedy dnes utrhl, protože splňoval veškeré známky zralosti.A naštěstí byl opravdu zralý, pěkně křupavý, sladký a velmi šťavnatý.Doba od květu přesně 42 dní, odrůda Crimson Sweet.Na další plody budu muset minimálně 14 dní... celý příspěvek >
Melounoviště 2010, 15.8.2010 Obsahuje fotku
Tak přidávám aktuální foto mého melounoviště.Melouny pěkně rostou a dál kvetou. Mám tam ale jeden který je 40 dní od květu a má pěkně žlutou proleženinu, úponky okolo jsou suché a zvuk na poklep také nevypadá špatně.Tak ted´ nevím jestli utrhnout... celý příspěvek >
Melounoviště 2010, 1.8.2010 Obsahuje fotku
Přidávám aktuální foto melounoviště.Vypadá to, že nastává hlavní doba kvetení, protože až teď kvetou o stošest :-)
Melounoviště 2010, 22.7.2010
No počítejte tak 40-50 dní po odkvětu se sklízí.Ale není to určitě stejné u všech odrůd a záleží také na teplu a sluníčku.
Melounoviště 2010, 4.7.2010 Obsahuje fotku
Tak přidávám aktuální foto melounoviště, které se krásně rozrůstá a začínají se objevovat první kvetoucí plody :-)
Melounoviště 2010, 27.6.2010 Obsahuje fotku
Jak jsem psal, melouny rostou jak z vody, přikládám foto.
Melounoviště 2010, 25.6.2010
Přesně jak říká Mirek, hnůj pod sazenicí melounu to je věc. Meloun roste jako z vody a to i přes nepříznivé počasí. U nehnojeného melounu se růst zastavil.
Melounoviště 2010, 18.6.2010 Obsahuje fotku
U mě zatím spokojenost, melouny rostou i v tomto počasí.
Melounoviště 2010, 23.5.2010 Obsahuje fotku
Je tu nějak mrtvo, tak přidávám první foto.Jednu rostlinu už jsem zasadil ve čtvrtek ven, další čekají v záloze doma.
Roubování melounů a okurek, 16.5.2010
To je nezkutečné že vám už kvete meloun v kelímku i doma, vypadá to že budete mít brzo úrodu :-)
Melounoviště 2009 - shrnutí, 16.2.2010
Kupte si roubovaný meloun a máte po starostech.Já také vždy pěstoval neroubované rostliny a plody byly malé nedozrálé průměr asi 10 cm.Až minulý rok jsem nasadil roubovanou rostlinu a výsledek byl 11 melounů od asi 4,5 kg do 10 kg váhy... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika