Příspěvky uživatele - 14.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Demontáž klikovky za sekačky, 17.5.2010
Dobrý den, Sekačka+nepozornost+obrubník = ohlá klikovka. Před pár dny se mi to stalo. V příspěvku "Ohnutá kliková hřídel"  se píše, že namísto vynaložení 5000 za opravu lze nechat ten hřídel narovnat (třeba fa Pavlíček... celý příspěvek >
Jakou benzínovou sekačku s pojezdem, 7.5.2009
Mám Stigu Turbo 47 S s motorem Honda (11.500,-), servis v dosahu, lehká, obratná, velmi dobře nasává posečenou trávu, s trochou citu zvládla i zanedbaný sousedův pozemek s 20 ti cm plevelem (to jsem sekal bez koše). Jednoho dne prestala... celý příspěvek >
Stiga turbo 53S, 7.5.2009
Mám zkušenost se Stigou Turbo 47 S. Sbírá velmi dobre, je schopna napěchovat koš jak za sucha tak i za mokra. Ale mluvim o současném sekání. Pokud myslíš jenom sbírání již dříve posečené trávy, tak to jsem jěště neproboval, ale dovoluji si tipnout,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika