Příspěvky uživatele - 208.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Houby v trávníku, 8.6.2009 Obsahuje fotku
Pokusila jsme se ten náš távník nafotit, prosím poraďte co mu schází. Když jsem asi před 3týdny rozházela ručně dolomitický vápenec tak se na těch místech krásně zazelelenal. . Našla jsem tady diskuzi o Usychání konečků trávy: Růžové... celý příspěvek >
Houby v trávníku, 7.6.2009
můžeme místo dolomitického vápence použít hašené vápno? Zbylo nám ještě ze stavby. díky
Houby v trávníku, 6.6.2009
Martin: I to je možné -vloni jsem vůbec nehnojila a houby nebyly a letos jsem s hnojem začala a máme houby..:-( Bohužel máme i takové suché plopchy - zkusím to zítra vyfotit. Jsme uplná začátečnice a trávník se mi postupně mění v něco... jetel,... celý příspěvek >
Houby v trávníku, 6.6.2009
Diskuze jsme četla, ale pořád mi to nějak není jasné. Okolo celého pozemku máme udělané drenáže. Je zde sice jíl, ale vlhko tu není. Zkoušeli jsme, přes měřič Ph (který je k bazénu) zjistit Ph půdu a vyšlo nám něco jako 7,2. Co pak s tím? Vápno? -... celý příspěvek >
Rozmetací a sypací vozíky, 6.6.2009
prosím poraďte čím rozmetat vápno? díky
Houby v trávníku, 6.6.2009
Dobrý večer, objevili se nám houby v trávníku. Jestli tomu rozumím - tak máme moc kyselou půdu. Jak se sníží kyselost? vápnem? Máte někdo zkušenost jak se vápní pozemek o velikosti 1500m2? Nebo bychom měli použít nějaké jiné hnojivo? máme... celý příspěvek >
Živý plot - buk nebo habr?, 16.4.2009
Také se rozhoduji mezi bukem a habrem. Já spíše řeším problém z pohledu alergie. Co byste mi doporučili Habr nebo buk, aby to nevadilo alergikům. Emma
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika