Příspěvky uživatele - 69.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skladovani cuket, 6.10.2010
No, my jsme vloni měli dvě cukety v suchém sklepě a dvě ve vlhčím a do vánoc shnily všechny.
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 6.10.2010 Obsahuje fotku
Zdravím všechny zájemce a se zpožděním podávám hlášení ke stavu k 25. září. Plod za ten měsíc od minula dorost na délku jen 75 cm, zřejmě už dosáhl své hranice nebo má na tom nemalý podíl chladnější počasí včetně několika studených nocí, kdy teplota... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 28.8.2010 Obsahuje fotku
Cuketodýně k 28.8. Za těch 14 dnů zase o kus poporostla. Od drátěného plotu do levého rohu fota délka výhonu cca 7,5 m. Vedlejší výhohy vylézají všude. U sousedů měří kolem dvou metrů. Rostlinu jsem za celou dobu nezalévala ani nehnojila. Konečně... celý příspěvek >
Problémy s Goji, 15.8.2010 Obsahuje fotku
Teprve teď mi goji začíná kvést. Myslíte, že ještě letos z toho budou plody?
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 15.8.2010 Obsahuje fotku
Tak stav k 14.8. Cuketodýně, pokud je teplo, jede jak divá. Délku hlavního výhonu odhaduji na 8-9m, vedlejší výhony nelze spočítat. Už jsou taky u sousedů za plotem. Od plotu k konci výhonu v levém rohu foto je to cca 5,5 m. Plodů nasazuje dost, ale... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 8.8.2010
Co se týká využití plodů, nevím.  Mám cuketodýni poprvé. Paní Svobodová mě svým svérázným, ale milým příspěvkem tak nalakotila, že jsem semena sháněla a podařilo se. Taky jsem zvědavá, co všechno se s plodem dá dělat. Paní Svobodová, ozvěte se,... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 6.8.2010
Tak ten našišmaný :-) plůdek už to má za sebou. Jsou tam ale další, tak když nějaká semínka budou, ozvu se. Nebojte, zvýšila jsem ostrahu, takže slimáky nebudu moci expedovat i kdybych třeba chtěla!
Co s borůvkou po sklizni, 5.8.2010
Děkuji za rady. Po sklizni vezmu nůžky a něco s tím provedu, nebo neprovedu. Ještě nevím, co :-)
Mšice na paprikách, 5.8.2010
Tak jo, dík. Příště zahájím tažení proti mravencům dřív.
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 4.8.2010 Obsahuje fotku
I když ještě neuplynuly dva týdny na pravidelné hlášení o růstu cuketodýně, musím se podělit o své rozčilení. Koukněte se na tu aktivitu slimáků. Prožrali, ty holomci, stonek o tloušťce skoro dva cm a pustili se i do plůdku. A to mají k dispozici... celý příspěvek >
Mšice na paprikách, 4.8.2010
Vím, že to sem nepatří, ale můžete mi prosím napsat, jaké nástrahy na mravence používáte? Já jsem tam dala solární "odpuzovač" mravenců, ale ti si ve foliáčku vesele lebedí dál a dokonce bych řekla, že ten slavný odpuzovač má nějakou... celý příspěvek >
Co s borůvkou po sklizni, 3.8.2010 Obsahuje fotku
Prosím o radu. Má se po sklizni borůvek odstranit celý výhon nebo stačí odstřihnout jen ty "šťopky", co tam zůstanou z hroznu?
Leutschauer Paprika Pepper?, 30.7.2010
Proč zrovna brambora :-))? Pane Kristensene, nemůžete Vás dotaz týkající se pojmenování papriky nějak upřesnit?
Kanadské borůvky prosychání, 30.7.2010
Pokud jste na stěny jam nedali folii, je možné, že rašelina postupně stykem s okolní zeminou ztratila svou kyselost a napomohla tomu zřejmě voda za studny, která bývá zpravidla alkalická. Pokud je to tak, bylo by nejlepší rostliny přesadit. Jsem... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 29.7.2010 Obsahuje fotku
Tak ta Adéla začala zarůstat do plotu a při odstraňování se mi podařilo ulomit asi jeden metr hlavního výhonu, čili k dnešnímu dni by délka byla asi 6,5 m. Tím ulomením hlavního výhonu a ochlazením (u nás dvě noci bylo v noci 8 st. a ve dne 12 st.)... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika