Příspěvky uživatele - 152.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Znáte dlažbu z kamínků a pryskyřice?, 9.7.2011
Záleží na tom, jakou smlouvu jste s nimi uzavřel. Jestli podle obchodního nebo občanského záoníku a jestli byla stanovena cena dle odhadu nebo rozpočtu apod. Vždy je třeba si pořádně prostudovat smlouvu, a to ještě před zahájením prací, hlavně co se... celý příspěvek >
Fíkus Benjamín - žloutne a opadává, 11.1.2011
Dobrý den, koupila jsem si ho asi tři týdny před stěhováním. Začalo to asi týden po přestěhování. a postupuje to pomalu ale jistě. Vlhkost v bytě máme větší a rovněž větší zimu. Přestěhovali jsme se do staršího rodinného domu, kde jsou plastová okna... celý příspěvek >
Fíkus Benjamín - žloutne a opadává, 11.1.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, toho řezu se trochu bojím, protože bych musela ufiknout všechny spodní listy a zůstali by jenom vršky. Přikládám fotografie jak listy vypadají.
Fíkus Benjamín - žloutne a opadává, 10.1.2011
Dobrý den, mám také problém s fikusem. Mám krásný strom, který vždy v zimě opadal, ale ne moc. Letos je opadaní masivní a stromeček už je skoro holý. Jsem z toho zoufalá. V listopadu jsme se přestěhovali. V bývalém bytě byl na východní straně a hned... celý příspěvek >
Množení Meruzalky, 14.5.2010
Dobrý den, rád bych věděl jod zkušenější zahradkářů jakým způsobem se množí meruzalka zlatá pro použítí jako podnož pro stromkový angrešt nebo rybíz. V literatuře ani na tomto fóru jsem bohužel zatím odpověd nenašel. Jde mi o to že ze stromkových... celý příspěvek >
Pnoucí jahody, 25.9.2009
Já mám na zahradě rovněž pnoucí jahody, které doposud kvetou a rodí. Nasadil jsem je letos v květnu, dal jsem ke každé jahodě spirálu malinko jsem jim pomoch a ony se pnou a rodí i ve vrchnich patrech. I já bych rád věděl jak je zazimoval.Předem... celý příspěvek >
zásilková zahradnictví, 5.3.2009
Mám s tímto E-shopem velmi dobrou zkušenost, loni na podzim jsem si od nich objednal tři ovocné stromky, dorazily přesně za týden od objednání (den předem dali vědět e-mailem), zabalené byly dobře - bublinová folie. Poštovné bylo 120 kč.  ... celý příspěvek >
Urychlení hnití jablek, 14.11.2008
Romila: díky za podporu, rozhodně jsem na tomto fóru nechtěl vyvolat nějaké konflikty, jen jsem uvedl jak to dělám já - ostatní názory samozřejmě také respektuji. Také jako vy dávám v zimě jablka postupně na malé hromádky. P.S jinak ještě pár mých... celý příspěvek >
Vaše zkušenosti se zasíláním ovocných stromků? , 13.11.2008
Já mám s touto firmou dobré zkušenosti, objednal jsem si před 3 týdny čtyři stromky (3 jabloně a 1 slivoň) a přesně za týden jsem zásilku obdržel - až na jeden druh jabloně který už asi neměli jsem obdržel vše jak jsem požadoval. 
Vaše zkušenosti se zasíláním ovocných stromků? , 12.11.2008
Tuto firmu mohu také vřele dodporučit, právě dneska jsem od nich obdržel zásilku (objednáno přes jejich web před 5 dny), stromky byly pěkně zabalené a vypadají dobře (od Fytosu Plzeň). Stejně dobré zkušenosti mám i se školkou Střílky.
Urychlení hnití jablek, 11.11.2008 Obsahuje fotku
Ještě jednou dobrý den, na fotografii je skutečně samice kosa, pro jistotu přikládám ještě foto kosa samce a drozda, aby bylo jasno. Ale to odbočuji od tématu - zužitkování padaných jablek, ačkoliv mě pisatel nademnou pokládá za "blázna"... celý příspěvek >
Urychlení hnití jablek, 11.11.2008 Obsahuje fotku
Taky máme na zahradě dost starých jabloní, které tak asi každý druhý rok vyprodukují tolik jablek, že pak nevíme co s nimi. Já to řeším tak že jich většinu posbírám a poté v zimě když napadne sníh, tak s nimi postupně krmím kosy- stačí na udusané... celý příspěvek >
Odrůdy ořešáku, 31.10.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, obrazový atlas peckovin z edice Knihovnička zahrádkáře jsem sehnal v prodejně Levné knihy za 39 Kč, mají tam dva typy, V prvním je přehled slivoní, třešní a višní a v druhém jsou brosvoně, meruňky a ořešáky. Jsou tam podobné popisy o o... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika