Příspěvky uživatele - 199.115

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskvoně - kadeřavost - rok 2010, 14.5.2010
Před dvěma lety jsem měl silnou kadeřavost na broskvoni San Haven. Využil jsem situace a celý strom jsem silně ořezal a tím zmladil. Je lépe pěstovat menší koruny z důvodu snadnějšího postřiku a udržení stromku v kondici.
Červivost lískových ořechů, 14.5.2010
Kontroloval jsem lísky, zda nemají nějaké škůdce okusující listy a zjistil jsem, že asi špatně odkvetly. Nenašel jsem ani jeden oříškový základ. Jak je to u vás.
Máta - jak se jí zbavit?, 14.5.2010
Stačí vytrhávat rostlinky s oddenky. 2x, 3x a zmizí. Podobný plevel je i Meduňka.
Cibule sibiřská, 14.5.2010
Pěstuji sibiřskou cibuli. Neřekl bych, že je lepší než normální cibule. Jde spíš o to, že mám na jaře při její konzumaci pocit, že mám čerstvé vitaminy ze zahrádky. Zasadím na podzim cibulky narostlé v patrech a brzy po zimě konzumuji tak, že... celý příspěvek >
Zvířátko v kompostu - vyloupaná kreveta?, 7.9.2009
Je to zřejmě larva zlatohlávka. Nacházím je v kompostu každou zimu, když ho přehazuju. V množství tak 10ks na m3. Zlatohlávci jsou pěkní brouci, takže jejich larvy zachovávám.
Jak s úspěchem na lalokonosce, 7.9.2009
Na Biocont jsem vznesl dotaz ohledně ceny a termínu použití hlístic / blíží se podzim / a zatím se mi nikdo neozval. Vzhledem k rozloze pozemku s azalkami nebudou hlístice také nic cenově příznivého. Proto hledám i jiné možnosti. Děkuji za Váš... celý příspěvek >
Obří masitá rajčata, 6.9.2009
Je to dle sáčku Býčí srdce. Omlouvám se. Pomýlil mě jeden z výše psaných příspěvků. Moje rajčata Býčí srdce pěstovaná ze zakoupených original semínek jsou červená. Ne karmínová jako rajčata stejného názvu, která jsem pěstoval před 20 lety z ruského... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika