Příspěvky uživatele - 255.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zastříhnout slivoň, 26.4.2011
Dobrý den, celková výška stromku je v tuto chvíli asi 106 cm. Rozvětvení je ve výšce 94 cm a výhon nového terminálu začíná ve výšce asi 50 cm. M. Krátký
Jak zastříhnout slivoň, 20.4.2011
Dobrý den, jak vyslepit? Jsem naprostý laik. Můžete to rozvést? Děkuji. Krákýt
Jak zastříhnout slivoň, 18.4.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, před rokem jsem sázel tuto švestku. Pochyboval jsem, zda se vůbec ujme. Nakonec se ukázalo, že to asi půjde. Na radu jednoho diskutujícího jsem zkrátil terminál až na místo kde ještě obrážel. Nyní se ptám, jak stromek dále... celý příspěvek >
Ujme se?, 13.5.2010
Myslím, že to je s největší pravděpodobností můj případ. Mirek
Ujme se?, 13.5.2010
Dobrý den Josefe. Stromek je asi 1,2 m vysoký a koruna, pokud se vůbec o koruně hovořit dá, je tvořena několika větvičkami o maximální délce asi 15 cm. Takže jsem mu nechal výhony, jaké měl. Mirek
Ujme se?, 13.5.2010
Děkuji za celkem pozitivní vyhlídky. Raší zcela jistě nad místem roubování. Mám dojem, že raší postupně od spodní části směrem vzhůru. Radíte mi vyčkat abych mohl s jistotou určit kde začíná neživá část? Volbu koupě nového stromku bych zvážil na... celý příspěvek >
Ujme se?, 13.5.2010
Dobrý den, porádíte, prosím, naprostému laikovi? Koncem března jsem koupil sazenici švestky a zasadil ji. Po více jak měsíci začíná obrážet na kmeni. Na větvičkách však není vůbec nic patrné. Jsou zde pouze původní pupeny, které se zdají... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika