Příspěvky uživatele - 157.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elektrocentrála SH 1000 DX, 12.10.2009
91 oktanů je předepsané minimum. Nahoru jít můžete, ale je to dražší.
Otáčkoměr, 8.10.2009
Tady máte jeden z nich. Dokonce stačí jen otáčkoměr přiblížit ke kabelu. Používám jej už rok a jsem spokojen.
Upozornění všem majitelům sekaček pil a dalších přístrojů, 16.9.2009
o bezpečnosti musí přemýšlet každý sám. A návod je jen návod, nikliv dogma. Zraněné údy bolí především zraněného, potom jeho blízké, až pak kamarády, ale nikdy nebolí ten stroj, se kterým se nevhodně zacházelo.Proto píšeme každý svoje nápady, ale... celý příspěvek >
Údržba motoru Honda GXV 160, 8.9.2009
Na první nástřel tipuji chybějící izolační podložku mezi karburátorem a motorem. Po zahřátí začne benzin v karburátoru vařit. Může se též jednat o nedostatek benzinu - např. ucpaný palivový filtr v nádrži. J.S.
Mulčovat nebo sbírat trávu?, 8.9.2009
V letošním roce mají snad všichni pěkný trávník. Poměrně hodně v první polovině roku pršelo. Také jsem měl první tři roky mulčování pěkný trávník, ale později se z něj stala filcová plocha a vytlačila jemné trávy. Může to však fungovat, pokud... celý příspěvek >
Údržba motoru Honda GXV 160, 8.9.2009
Příliš málo informací. Příčin může být mnoho. Jak dlouho běží než zhasne, jak je při tom zatížen, jde potom nastartovat, za jak dlouho? Kolik toho má za sebou, jak je starý benzin a pod.
Motorová pila do 6000, 4.9.2009
Porovnání výkonů. Asi 4 roky jsem občas pracoval s profesionální pilou HG 365. Má 3,4 kW. Když se synem odešla, tak jsem na práce u domu koupil elektrickou 2 kW. Tiší, lehčí, ale potřebuje kabel. Zatím co HQ se ani na tvrdém dřevě nezastavila, na... celý příspěvek >
Motorová pila do 6000, 2.9.2009
Proč připlatit za Husqvarnu? I HQ dělá levné hobby pily. Dokonce je najdete i v cenách pod 3000 Kč, ale ceně odpovídá i kvalita, přestože je to HQ.
Přechod z benzínu speciál na benzín naturál?, 28.8.2009
Předem musím napsat, že 26.58 je také moje adresa. I vy máte pravdu-nepravdu. Doba hoření mezi 91 a 95 jsou jen nanosekundy, takže na ventilech už nic nehoří. Dnes se při změně benzínu neupravuje komprese a většinou ani předstih. Pokud se předstih... celý příspěvek >
Motorová pila do 6000, 27.8.2009
Tu informaci o 98 benzinu jsem uvedl jen na doplnění, také neznám nikoho, kdo by jel na 98 benzin v motorové pile. Nesouhlasím však s Vaším názorem na hobby pily. Jsou dobré, pokud jsou užívány k účelu, ke kterému jsou určeny. Bohužel názor na ně... celý příspěvek >
Motorová pila do 6000, 27.8.2009
Husqvarna BKS 4615 made in China. Malá hobby pila s výkonem 1,1 kW s 35 cm lištou. Návod na str. 9. Nejsou tam 3 týdny, ale 30 dnů s odkazem právě na etanol nebo metanol.
Elektrický či benzinový kultivátor, 14.8.2009
Napřed si musíte odpovědět na otázku, jak jej chcete používat. Pokud jako motyku, že se rozpřáhnete a kopnete, tak malý lehký elektrický. Ale na 80 m2 bych doporučoval rýč a hrábě.  Nyní vážně. Elektrické jsou levné, už od 2000 Kč, mají malý... celý příspěvek >
Životnost motorů Honda GCV, 11.8.2009
Můj předchozí příspěvek patří 218.7
Životnost motorů Honda GCV, 11.8.2009
Nejsem si jist vypovídající hodnotou Vašich údajů, protože nevím, zda porovnáváte stejné výkonové verze a zda není některý v prodejní akci. Jak B&S tak Honda vyrábí více výkonových parametrů jednoho motoru. Nejsem zaujatý proti žádnému motoru,... celý příspěvek >
Čarověník, 5.8.2009
Podívejte se např. na Čarověníky z pořadu Toulavá kamera.
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika