Příspěvky uživatele - 157.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Olej do převodky pojezdu sekačky, 22.4.2010
Nějak v tom nemáte jasno. Olej PP 90H je API GL5.
Cestička z kačírku, 20.3.2010
Mohu Vás potěšit, že existuje jedno řešení. Mám pěšinku z kačírku, ale jako kompromis. Okraje jsou z dlažebních kostek, mezi nimi je kačírek a v něm položeny dlaždice rohy téměř ke kostkám a na vzdálenost asi 60 cm. Vrstva kačírku je asi 5 cm a... celý příspěvek >
Novy drtic vetvi stepkovac?, 20.3.2010
a nešel by ten šestihraný vymlácený otvor vyložit kovem? Na př. z pozink. plechu nebo kusem z trubkového šestihraného klíče?
Chci si koupit sekačku, prosím poraďte, 20.3.2010
Opravuji 5,5 HP.
Chci si koupit sekačku, prosím poraďte, 20.3.2010
Honda má i 5,5 kW. Na pravidelné sekání je to zbytečně moc. Na mulčování a sečení vysoké trávy dostačující. Jenže běžná rotační sekačka zase není určena na sečení vysoké trávy.
Benzínová sekačka - vypnutelný pojezd, 9.3.2010
Měl jsem kdysi podobný problém na italské sekačce. Byla zalepená volnoběžka v kolech. Po vyčištění a namazání není téměř poznat, zda se na volnoběžku jede dopředu nebo dozadu.
Olej do motoru B S, 4.3.2010
Každý z příspěvků se tady dotýká jen části problémů s oleji. Pro všechny výrobce motorových olejů - nikoliv prodejce - platí jen 2 základní normy. SAE značí teplotní použitelnost oleje. Číslo před W (winter) znamená zimní vlastnosti, čím nižší, tím... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 10.2.2010
Která je nejslabší HQ?
Sněhová fréza Husqvarna, 20.1.2010
Neznám Vaši Vegu, ale tyto stroje mívají převody řešeny pomocí talíře po kterém se kolmo k němu posouvá hnaný kotouč. A podle toho, jak daleko je od středu, jede fréza rychleji nebo pomaleji. Když přestane táhnout nebo se úplně zastaví, tak hnaný... celý příspěvek >
Vari a radlice na sníh, 12.1.2010
Nezapomeňte na natáčení radlice a stavitelné spodní kluzné plochy. Hodně úspěchů.
Vari a radlice na sníh, 11.1.2010
Mám PONY IIa, což je tuším hoby třída Vari, mimo jiné s radlicí už mnoho let. V zimě jsem ji poprvé použil asi před 5 lety, když bylo to obrovské množství sněhu. Bydlím v podhůří a u nás není o sníh nouze. Radlice se osvědčila i v metrových... celý příspěvek >
Tera - výměna motoru za 4-takt, 28.12.2009
No, právě v tom to je. Pokud 2takt pravidelně pořádně zahřejete, tak nekouří. 4takt nekouří ani mírně zahřátý. A Honda plní normu EURO 2, které se Jikov ani nepřibližuje. Takže v porovnání těchto motorů má Honda méně exhalací bez ohledu na... celý příspěvek >
Seřízení motoru ZongShen, 19.12.2009
Když mě "cyklovala" Honda, tak jsem měnil postupně vzduchový filtr, svíčku, seřizoval regulaci, čistil karburátor, který jsem nakonec vyměnil z druhého stejného motoru a furt nic. Nakonec servis, ale těsně před tím jsem vyměnil benzin. V... celý příspěvek >
Tažná náprava 130mm Vari, 19.12.2009
V návodu to mám a tuším, že zprava. Ale mě se nikdy svorník nepovolil, ať jej vkládám jak chci a bez závlačky.
Seřízení motoru ZongShen, 18.12.2009
Mám Stigu a na ní také byla čínská svíčka, která vydržela tuším jen 20 hodin - už si to dobře nepamatuji. Po výměně šlape už několik let jak hodinky. Kdysi mě cyklovala Honda a bylo to 3 měsíce starým benzinem.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika