Příspěvky uživatele - 226.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Letošní problémy s kvetením, 11.5.2010
Moc děkuji za názor, také nemám pocit, že by stromy byly nějak nemocné. Vzhledem k tomu, že bydlíme na Vysočině cca 550m n.m. a mrazy -25°C zde byly několikrát za zimu, před měsícem v noci i -6°C asi 3 noci po sobě. Tak jsem asi doma a můžu být ráda,... celý příspěvek >
Letošní problémy s kvetením, 11.5.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den ráda bych získala pár informací o problémech s jabloněmi. Letos se mi v zahradě opravdu dějoí divy. Vykvetla jen jedna jabloň, ostatním, jakoby se zastavila poupata ve vývoji, jsou malá, pomalu z růžové barvy přecházejí do oranžové a... celý příspěvek >
Letošní problém s kvetením, 11.5.2010
Dobrý den, máme na zahradě zhruba 5 let starou třešeň (odrůdu neznám, nekupovala jsem ji já..). Do loňského roku krásně prospívala, poslední dva roky i plodila nádherné zdravé třešně (poměrně velké, tuhé, světle červené, zrálé koncem června). Každý... celý příspěvek >
Přesazení třešně v plné míze?, 13.5.2009
Děkuji za radu, zalévám jí denně tak 3-5 konví vody, dle počasí.Snad to "holka" přežije..Děkuji Dita
Přesazení třešně v plné míze?, 12.5.2009
Dobrý den chtěla bych se zeptat, zda má šanci na přežití cca 5-ti letý stromek chrupky (kmen 5-6cm průměr, výška kmene 120cm),který už ale plodí.Z důvodu prodeje chalupy jsem musela stromek vykopat a přesadit zrovna v květnu, což osobně považuji za... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika