Příspěvky uživatele - 126.171

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Muchovník Lamarckův, 10.5.2010 Obsahuje fotku
Ještě foto Muchovník oválný A. ovalis a A. Lamarcki v květu.
Muchovník Lamarckův, 10.5.2010
Koupil jsem před lety v zahradnictví v Sokolnicích náš domácí muchovník A. ovalis spíše jako zajímavost. Dnes je zněj 2,5 m keř a pravidelně přináší množstí plodů. Měl jsem možnost srovnat i s kanadským A. alnifolia (Sascato Onberry) a velký rozdíl v... celý příspěvek >
Tajemná oskeruše, 10.5.2010
Na jeřábu se prý rouby chytí a pak nerostou, časem zajdou. Zkoušel jsem roubovat na semenáče oskeruše, ale z 10 mi snad poroste jeden roub. Takže to zkusím příští rok znova.
Jak na kosatce?, 10.5.2010
Prvním rokem pro přesazení kosatce nekvetou tolik jako v druhém a třetím roce. Mě letos kosatce také moc nepokvetou, to proto že je letos dost mokro a kosatce mi hodně hnijí. Novější odrůdy chcou spíše sušší půdu, což jim nemohu na své zahradě... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika