Příspěvky uživatele - 163.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Herbol? Xyladecor? Johnstones?, 14.5.2010
Já bych se silnovrstvé na nové dřevo rozhodně nebál. Tenkovrstvou používám tam, kde je předpokládaná manipulace se dřevem, kde není tak je silnovrstvá dle mého názoru, díky větší odolnosti vůči povětrnosti, lepší. Silnovrstvé už se neloupou jako... celý příspěvek >
Herbol? Xyladecor? Johnstones?, 13.5.2010
Dřevo na domě jsem natíral Johnstones a dřevo na plotě mám natřené Herbolem. Zatímco na plotě na to praží celý den, na domě je to schované. Nátěr plotu stále drží a na domě se to po 3 letech již loupe, takže u mě jednoznačně vyhrál Herbol.
Přechod z klasického grilu Weber na plynový?, 10.5.2010
Weber je kvalita, o tom žádná, ale jde o to jak to z takového plynového grilu chutná. Dá se to srovnávat s grilováním na dřevěném uhlí, nebo je to úplně jiné? CampingGaz používá lávové kameny, Weber nevím co. Jak jej budete mít doma tak určitě... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 10.5.2010
Děkuji za rychlou reakci! Ten rýč vypadá dobře a navíc je i lehký. Používáte jej i na "těžké" rytí nebo jen na kultivaci. Mám totiž jílovici a občas je potřeba něco vykopat i do jílu, tak ať jej hned nezlomím... Fiskars má rýč přímo do jílu, ale ten... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 10.5.2010
A který ten Fiskars rýč je vlastně dobrý? V nabídce je jich spousta a jen špičaté ostré mají tři.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika