Příspěvky uživatele - 16.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Konev Fiskars, 10.5.2010
jsem ani netušil, že Fiskars dělá i konve... no blbej jsem na to dost, abych si jí koupil :) ale teď to už neudělám, dík za "ne-tip"
Bylinkový záhon, 10.5.2010 Obsahuje fotku
přikládám foto "rozesazené" bazalky, tu na záhon nedávám, prudší déšť a pod. bazalce opravdu nesvědčí jakmile bude vysoká necelých 10cm tak jí zastřihnu aby se větvila a pak ještě jednou, násobím tím pak celkovou sklizeň
Jak na angrešt?, 10.5.2010
tak hlavně zkuste sehnat odrůdu rezistentní na PADLÍ!!! to je neuvěřitelná komplikace při pěstování... já těch odrůd mám sice několik, ale asi nebyli v zahradnictví moc upřímní, realita je jiná, letos jsem stříkal už dvakrát... sází se na jaře a na... celý příspěvek >
Mulč - tráva kolem stromů, 10.5.2010
ty fotky mi trhají srdce, to by bylo nádherné voňavé seno pro morčata na zimu
Jak daleko od sebe papriky ve skleníku, 10.5.2010
Příprava půdy a výsadba Vysazujeme do dobře vyhnojené a vydenzifikované půdy. Dezinfekci je možno provádět na podzim DUSÍKATÝM VÁPNEM a pak na jaře řádně vyhnojíme chlévskou mrvou (živinový kompost). Těsně před výsadbou přihnojíme zásobním hnojivem... celý příspěvek >
Přechod z klasického grilu Weber na plynový?, 10.5.2010 Obsahuje fotku
Tak máme návštěvu za sebou. Musím trochu pokárat firmu Weber za nafocení grilů do katalogu a tím pádem na všechny stránky, kde se prodávají. Dle fotek rozhodně neodhadnete, jak je gril ve skutečnosti velký. Ano, jsou tam vždy rozměry, ale taková... celý příspěvek >
Přechod z klasického grilu Weber na plynový?, 10.5.2010
jedu se na ty plynové podívat do Weber grilovacího centra, tak uvidíme manželka chce zůstat u klasického grilu, jsem zvědavý na argumenty prodejce, nebude to mít proti zarputilé a šetřivější polovičce snadné
Netkaná černá texílie, výsadba, jak na to, 7.5.2010
použil bych tkanou, vždyť kolem sazenic bude místo kudy se voda dostane dovnitř a nepotřebujete mít "zalitý" záhon tam, kde nic není :) a tím jak se voda špatně vsakuje, tak se po textílii "rozteče" a těmi otvory si vždy najde to... celý příspěvek >
Přechod z klasického grilu Weber na plynový?, 7.5.2010
Hezké dopoledne přeji, mám již třetím rokem klasický gril Weber. Je na dřevěné uhlí a je s poklopem. Stál snad 4 tisíce korun a já na něm už ugriloval snad metráky steaků a zeleniny. Nicméně jakmile nejsem na chalupě já a griluje kdokoliv jiný,... celý příspěvek >
Hoštice, 7.5.2010
já ano, jiný hnůj možnost sehnat nemám, tak používám tenhle, i když je to tedy podstatně dražší varianta... loni jsem ho poprvé vydatně použil např. pod cukety a pravdou je, že úroda byla několikanásobná proti předchozím letům, kdy tchán akorát tak... celý příspěvek >
Mšice na třešních, 4.5.2010
zkroucené listy není kalamitní situace? no nevím... než pozorovat slunéčka tak bych to stříknul třeba tím BIO řepkovým olejem a je klid a slunéčka mohou řešit ty, co přežijí... ony ty listy když takhle necháte o den déle, tak už se vám... celý příspěvek >
Mšice na třešních, 4.5.2010
pokud tam ty mšice ale už jsou, tak okamžitě postřík!!! stop mravencům zamezí novým mšicím, ale staré to nezahubí!
Černoplodé maliny, 4.5.2010
0131C MALINÍK ČERNOPLODÝ - Krásné černé plody, dobré chuti. (2 sazenice) 110,00
Nejchutnější rajčata, 3.5.2010
jinak k původní otázce: Green Zebra Paul Robeson Amish Gold a rozhodně Black Plum! letos je mám všechny opět vysazené, resp. zatím ve skleníku čekají na půlku května
Nejchutnější rajčata, 3.5.2010
souhlasím, pokud bude letošní červen jako loňský, tak ani kvetoucí zlato s diamantem by plíseň nezastavily... afrikán na mšice ano, ale plíseň? ne, ta je odvislá od místních podmínek jako sluneční strana, návětrnost, hustota výsadby, vzdušná... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika