Příspěvky uživatele - 157.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Druh jehličnanu, 18.5.2010
Dobrý den, na výstavě HOBBY jsem si koupila jehličnan, pravděpodobně cypřiš, který má tenké větvičky ve tvaru provázků splývajících k zemi.Má se vyvazovat směrem vzhůru a tím docílit jakési provázkové homole.Název mi prodejce řekl, bohužel jsem jej... celý příspěvek >
Hurmikaki, tomel japonský, 8.5.2010
Prosím o radu. Mám 2 stromky kaki 3 roky na zahradě, vždy spolehlivě obrazí, ale stále nemají plody. Nejsou tak hezké, jako na obrázku z diskuzního příspěvku, větve mají odspoda a jdou metlovitě do výšky.Cca- 170cm.Není to chyba?Mám větve stříhat,... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 8.5.2010
Host 157.187 - dotaz byl určen nejen pro hosta 215.172Budu ráda za předání zkušeností i jiných návštěvníků diskuze.
Asimina Triloba, 8.5.2010
po přečtení vašeho příspěvku jsem také načichla skepsí. Letos mi totiž poprvé rozkvetly oba stromky - odr. Taylor a Wilson. Myslela jsem, že tím pádem mi stromky začnou konečně rodit a teď se dočítám, že ani po opylení není žádná úroda.Jsem dost... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika