Příspěvky uživatele - 68.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řebčík, 10.5.2010
Nemohlo jít o řebčík perský? Ten je vysoký, ale nemá klasické oranžové nebo žluté zbarvení řebčíku královského, spíš tmavší, podobné tomu "kostkovanému". Rozložení květů je ale jiné a spíš si myslím, že barva je uniformní, i když ruku za... celý příspěvek >
Proč narcisy nekvetou?, 10.5.2010
Tenhle "planý" voňavý narcis (tuším, že zahradníci jim říkají poeticus hybridy) mi taky nikdy nekvetl, spousta listů, množil se, ale květy nikde (narozdíl od všech ostatních, kdejaké plnokvěté a kolárové mám a kvetou všechny krásně). Letos, nevím,... celý příspěvek >
Amarylis, 6.5.2010
Dobrý den, taktéž se připojím s obrázky a názorem. :) Zaujalo mě, že naprostá většina z vás zde doporučuje řízené zatahování a zimování. Já pěstuji podle zde již jednou zmíněné "babičkovské" metody - nezimuji. Se svými prvními hvězdníky jsem se o to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika