Příspěvky uživatele - 183.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za kytku?, 3.10.2010
V pokojovkách se moc nevyznám, ale rozhodně se nejedná o borůvku.
Smrk - choroba nebo škůdce?, 3.10.2010
Nevím co máte za skušenosti, ale já mám zase ty, že jim to nevadí.
Co je to za kytku?, 3.10.2010
Tu první (č.1)bych tipnul na Hoya carnosa, lidově" Voskovka".Tu druhou si netroufám určit.
Jaký plašič na myši?, 3.10.2010
Před lety jsme měli el. plašiku na myši na půdě domu, jelikož jsme tam měli uskladněné obilí pro slepice. Fungovala nic moc.Lepši bylo to vypnout a na chvíli tam pustit kočky. Někde jsem se dočetl, že hlodavci jsou schopni si na... celý příspěvek >
Aka je to rastlina, 2.10.2010
Scindapsus
Rakytník - vzdálenost, 2.10.2010
Poroste v postatě v každé.Je na složení půdy nenáročný.
Moření česneku, 27.9.2010
Zavolejte strejdovi a zeptejte se. :)
Jezírko ze staré koupelnové vany, 27.9.2010
No potíž je v tom, že všechna tato opatření o který píšete mohou selhat.Malá žabka se může celé dlouhé minuty snažit vylézt právě na opačné straně vany než jste poskládala věž z kamenů.Kameny na krajích jsou ve vodě?Leda že by byly... celý příspěvek >
Nazov rastliny, 26.9.2010
Orobinec.Lidově "Doutník".
Jezírko ze staré koupelnové vany, 26.9.2010
No podle toho jací živočichové.Komáří larvy a pod.,prospívají. Obojživelní živočichové ne, protože se z vany nedostanou ven.Vlezou dovnitř, např.žáby, ale nemají šanci zdolat příliš kolmé a hladké stěny při poklesu hladiny vlivem odpařování a vyléz... celý příspěvek >
Výhony od kmenu třešně, 25.9.2010
Roundupem ne! Tak jak to popisujete se nejspíš jedná právě o původní podnož.Je to starý strom, co dělat. Leda zkusit zapěstovat kmínek a naroubovat nějakou třešeň.  
Jak na žáby ve skalce, 19.9.2010
Pořiďte si kočku, nebo kočky. Jinak docela zábavná diskuze o čápech a potravním řetězci. 
Jak vypěstovat tůje?, 12.9.2010
Normální zahradnický substrát.Už jsem to tady někomu taky psal.Chce to nějakou nastudovat literaturu. Ve vašem případě o množení a pěstovaní dřevin. Michal
Jak vypěstovat tůje?, 12.9.2010
Použijte řízky. To je nejlepší. Michal
Nevhodné či opatrnost vyžadující vodní rostliny, 12.9.2010
Veškeré vodní i bahenní rostliny jsou velice expanzivní.Doporučuji sázet všechny do nádob a pak tam můžete mít i třeba Orobinec.Navíc tím vyřešíte i strach z toho, že vám kořeny protrhnou folii.Proč sázet leknín na volno, když se ptáte na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika