Příspěvky uživatele - 79.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Araucaria araucana (Blahočet čilský) - zazimování, 9.9.2012 Obsahuje fotku
Problém pěstování u nás bych viděl spíš na jaře, když začnou zlobit mrazíky a střídájí se teploty, to myslím škodí všem rostlinám které u nás běžně nerostou, na mém 4 letém stromku jsou patrné omrzliny z letošního jara, příště budu muset použít... celý příspěvek >
Poraďte jak hnojit močovinou, 23.8.2012
ny thúje asi 3x ročně hořká sůl místo močoviny
Topfirst, Herman - dotaz, 9.8.2012 Obsahuje fotku
Je to hezká velká švestka, trochu tvrdší šlupka, pro mě je až moc sladká, zatím mám švestky tvrdý jak beton.
Fíkovník, 26.6.2012
Zajimavá info se sklizní a nějaký foto toho fikovníku by nebylo???
Fotky vaší sklizně 2012 - od ředkviček po melouny, 13.6.2012 Obsahuje fotku
moruše, zatím málo uvidíme příští rok
Dřín - Kazanlak, Shumen, Pancharen, 5.6.2012
Nabídka velkoplodných dřínů, jak jsem zjistil je u nás opravdu mizivá, taky se připojuji s dotazem jestli je někdo pěstuje a s jak velkými úspěchy, popřípadě kde se dají sehnat
Dřezovec trojtrnný, 1.6.2012
Díky za info, co teď s tím udělat, ostříhat napadený větvičky a nebo postříkat nějakým jedem???
Dřezovec trojtrnný, 31.5.2012 Obsahuje fotku
vůbec mě sem nejdou vložit fotky, Mám ho asi 4 roky a vůbec se o něj nestarám, sem tam namrzne, ale zase obrazí, letos asi pokvete
Neznámí škůdci na broskvoni, 29.5.2012
mšice, takže nějaký postři prozi nim
Vyžrané pupeny, 21.4.2012
šparná fotka, přijde mi to nějaký spálený, mráz, nebo někdo něčím střikal a doletělo to na švestku?
Fíkovník, 27.3.2012 Obsahuje fotku
Pokud se fíkovník pěstuje v nádobě tak je velice žíznivý vypije klidně i 2 litry vody denně, za to se odmění šťavnatými plody a velikou násadou, samozřejmě s tím nehnojit musím souhlasit, U mě v nádobě promrznul v nevytápěné garáži -10 a roste vesele... celý příspěvek >
Musa basjoo, 24.3.2012 Obsahuje fotku
Už jste vysadili ven banánovníky? nebo jsem to uspěchal?
Rakytnik, 13.3.2012 Obsahuje fotku
samec rakytniku se probouzí
Zimolez kamčatský (kamčatská borůvka) - zmrznutí květů?, 13.3.2012 Obsahuje fotku
Totálně omrzlá kamčatka opět obráží tak uvidíme
Kadeřavost - postřik dnes?, 13.3.2012 Obsahuje fotku
Tak jsem se taky odhodlal a postříkal broskve syllitem 65wp, stejně se mi to zdá brzo, tak tak taky jedna mázlá fotka pupenu
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika