Příspěvky uživatele - 228.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstební tvar Vertiko, 4.5.2010
Zajímalo by mě jestli by mohl být u vertika rozestup sazenic i menší než uváděných a doporučovaných 70 - 80 cm? Při mém počtu sazenic mě vychází vzdálenost něco přes 60 cm, je to hodně málo? A jakou výšku kmínku by jste... celý příspěvek >
Dratenka, 29.4.2010
Dal bych též menší vzdálenost. Já mám na 20 metrů 4 sloupky (dva koncové se vzpěrami a dva mezi) a myslím, že je to dostačující a optimální.
Co vaše réva?, 29.4.2010
To co mám doma je SURUČENSKIJ BĚLYJ (Ičkimar x SV 20.365). Dále posílám popis od prodejce. Růst je střední, olistění řídké, list menší, hladký. Hrozen střední až velký. Bobule velké, oválné, zelenožluté, s jemnou, ale pevnou slupkou. Chuť... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 28.4.2010
Jsem též od HK a vloni na podzim zasazené sazenice (20 ks) mě všechny rasí úplně v pohodě (Malverina, Klavora, Lena, Suručenskyj, Festival, Aron, Delta, Rutaj) a to jsem to úplně zvoral, nechal jsem štěpované konce (cca 5 cm nad zemí... celý příspěvek >
Venkovní ibišek, 19.3.2009
Prosím o radu, zda mohu ibišky venkovní ostříhat na jaře, předchozí majitel nestříhal a jak vysoké je ponechat, nemám s tím zkušednost.
gloxinie - uhnívají nebo co, 9.6.2008
Já je odpočívat nenechávám. Po odkvětu je seříznu těsně nad zemí, mírně zalévám a asi po jednom měsíci začnou znovu rašit. Kvetou téměř celý rok. Mám bílou a plnokvětou fialovobílou. S tou je trochu problém, protože nasadí spoustu květů a některé,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika