Příspěvky uživatele - 129.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žlutá/oranžová trvalka nebo letnička, kterou nezničí slimáci, 8.10.2010
Můj malý příspěvek je o tom, že slimáky jsem měla i na denivkách, liliích,slunečnicích, prostě všude.Afrikány jsem měla obalené slimáky.Ale protože dávám hodně květin, tzn.babičin záhon, tak mi vždy vše s úspěchem vyrostlo.
Jaký je název této sklničky?, 1.7.2010
Huseník mám bíle kvetoucí, pozor je to pěkná agresorka.
Usychání květů na rajčatech, 28.4.2010
Hnojím skoro do každé zálivky hnojivem Fert (také koupené u Lebiše, hnojení do každé zálivky je dle návodu, aspoň doufám...). K opylení jsem myslela že stačí když sem tam foukne větříček, ale zkusím to... Spíš mám strach, aby nebyla zemina moc suchá.... celý příspěvek >
Usychání květů na rajčatech, 28.4.2010
Předem se omlouvám za hloupý dotaz - jsem "zahrádkář" začátečník. Mám v truhlících zasazené sazeničky převislých rajčátek, vesměs všechny už mají květy, ale všechny tyto květy vždy uschnou a jakoby se stopkou opadnou. Rajčátka mám v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika