Příspěvky uživatele - 129.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Muchovnik - kterou odrodu, 12.7.2010
tento rok mi zarodili odrody Lamarcki a Ballerina, z nich chutovo bolo na tom lepsie Lamarcki.
Solární čerpadlo, 3.5.2010
Ja by som odporucil ten solar pouzit radsej na filtraciu, ale to by musel byt celkom slusny solarny- fotovoltaicky system, aby utiahol napajat filtraciu pre to jazierko (cca 200W) Bez filtracie bude to jazierko za par dni zeleny mociar... vlastna... celý příspěvek >
Bílá skvrnitost jahod, 26.4.2010
Ja som na tom podobne. Ked su staleplodiace, to by som ich musel striekat v zime...
Skvrny na listech rybízu, 26.4.2010
Mšice škodí sáním na rostlinách. Vylučují sladkou lepkavou medovici, která láká mravence. V medovici se rychle rozrůstají černě, které pokrývají list a brání asimilaci. Mšice škodí nejen přímo, ale jsou také přenašeči virových nemocí. Prevence... celý příspěvek >
Skvrny na listech rybízu, 26.4.2010
Bio nicenie Výluh z kopřiv se osvědčuje proti mšicím. l kg čerstvých nebo 100 až 200 g sušených kopřiv se zalije 10 l studené vody a nechá 12 až 24 hodin louhovat. Přecezeným a nezředěným výluhem se postřikují rostliny napadené mšicemi. Dá se... celý příspěvek >
Sadba a ochrana nové broskvoně, 9.4.2010
ja som si nasiel na nete tuto starsiu knizku, v nej je zopar info ako pestovat broskyne
Muchovnik - kterou odrodu, 5.4.2010
Som pozeral ze co to je za odrody (2prispevky vyssie), to ale nieje muchovnik. Ja som minuly rok kupil lamarcki, teraz bude kvitnut. A teraz som kupil ballerinu, vyzera ze tiez bude mat nejake kvety. Uvidime ktory bude lepsi, potom napisem
Minikiwi, 5.4.2010
Co je to za odroda na obrazku hore? A odroda weiki, je samoopeliva? lebo v obchode mi tvrdili ze je. Ktore odrody mi odporuvate pestovat z minikiwi?
Muchovnik - kterou odrodu, 24.3.2010
mozte mi poradit ktora odroda z muchovnikov je najlepsia na konzumaciu, pestovanie pre plody.
Proti zamrzání jezírka, 25.10.2009
Ked tie rybky co mate v jazierku nechcete, ja by som ich hned bral. Alebo treba si zaobstarat stuku alebo ostrieza, ten sa postara o preriredenie mladych rybiek. Da sa to riesit dalsimi vselijakymi sposobmi, len ich nezabijajte... Pred zamrznutim... celý příspěvek >
Jak vylovit karasy, 25.10.2009
No ja sa prave teraz chystam na ne. Rybarsky prut, a ide sa chytat :) najjednoduchsie.
Neco zere lekna, 25.8.2009
ano presne to je ono, takisto nam to donicilo listy. aj ta potvora tak isto vyzera, ked to dospeje je z toho chrobak... dnes som pozeral. No my mame vacsie jazierko, mechanicky zbierat v 1,5m vode..no nechce sa mi kupat.
Neco zere lekna, 23.8.2009
neco nam zere lekna, na hladine, v listoch su diery, vyzera to asi ako mala husenica. ako mam postupovat, aby som tieto potvory znicil.
Uhyn pstruhu a sivenu, 23.8.2009
nam tento rok tiez hynu rybky, lieni a karasy hlavne. Tiez su taki malatni, pri hladine, prepadnute oci maju, a na druhy den je po nich. vacsinou sa to stava ked dopustime do jazierka vodu (zo studne). Asi teplotny rozdiel vody, alebo co.
Zelené jezírko, 18.5.2009
no neviem ci 500l sa da nazvat jazierkom. taky maly objem, neni sa co cudovat ze voda bude zelena... ja by som pri tomto malom objeme tu vodu menil dost casto, aspon cast.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika