Příspěvky uživatele - 216.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda révy Solaris, 3.7.2015 Obsahuje fotku
Zajímalo by mě, co je příčinnou žloutnutí a usychání krajů listů u odrůdy Solaris. Jinak jsem se Solarisem velmi spokojen, dosahuje velice dobrých výnosů a cukernatost 24°. Láďa B.
Roxor ke kmínku, 10.6.2014
Děkuji za odpovědi. Kmínek mám vysoký cca 40-50cm (vyšší jsem vzhledem k okolnostem a dodržení cca 130cm vysokého sponu volit nemohl). Takže osmička nebo desítka...
Roxor ke kmínku, 10.6.2014
Jak silný roxor používáte ke kmínku?
Plstnatost, 4.5.2014
Čím tedy mohu současně postříkat proti plstnatosti a proti padlím? Sanmite na plstnatost a na padlé mám použít jaký připravek? Koukal jsem na Internet a docela se informace různí... Děkuji, MG
Plstnatost, 3.5.2014
Objevila se mi na pár sazenicích plstnatost (sazenice 2. rokem, napadeno pár sazenic ze 40). Sazenice už mají 5 listů. Čím střikat? Omnite 30W? Chtěl jsem stříkat proti padlím, ale to asi bude muset počkat, že?  Jak dlouho po postřiku proti... celý příspěvek >
Sazenice uskladnene prechodne v kyblu ve vode, 12.5.2013
OK. Me slo o to co s nima mam dela (vsechny jsem namocil v sobotu), kdyz jsem je dnes nestihl vsechny vysadit a budu to dodelavat v pondeli a v utery...
Sazenice uskladnene prechodne v kyblu ve vode, 12.5.2013
Jak dlouho vydrzi (nez se nejakym zpusobem poskodi) naroubovane, zavoskovane sazenice v kyblu ve vode? Koupil jsem je v sobotu, dneska jsem zasadil polovinu - udava se nechat je 24h pred zasazenim namocene, coz jsem dneska splnil a tu druhou stihnu... celý příspěvek >
Mišpule, 25.11.2011 Obsahuje fotku
jeste neco z archivu..
Mišpule, 25.11.2011 Obsahuje fotku
Mispule jsou mym objevem roku :) Nic proti Mr. Big, uz konecne domluvil)) ale chut zhnilickovate duziny je naramne libezna, jako gurmet ocenuji; dostatecnou sladkost,  jemnou nakyslost a decentni pikantnost pripominajici mi smes ceskeho... celý příspěvek >
Nádoby s trvalkami, které nezmrznou, 28.9.2011
Moc děkuji za radu, zkusím se zajít podívat ještě do zahradnictví na nějaké jalovce, jinak zkusím smrček či borovičku. Bude to určitě hezké, budu třeba trochu zaštipovat výhonky a trochu udržovat tvar do kužele... Okolo nandám kamínky, mech,... celý příspěvek >
Nádoby s trvalkami, které nezmrznou, 28.9.2011
Mě osobně připadá, že jehličnany by mohly odolat... Ale zajímalo by mne, zda by se našel i nějaký listnáč? Napadá mne buxus, ale naše stavení je spíše venkovského typu, možná bych nejraději něco takového co by se hodilo ke starému domku?(Bylo by... celý příspěvek >
Nádoby s trvalkami, které nezmrznou, 28.9.2011
Jsem tu dnes poprvé, a tak se omlouvám, že píšu možná do špatné kolonky - trvalky...
Nádoby s trvalkami, které nezmrznou, 28.9.2011
Poradíte mi, prosím, čím osadit větší květináče (spíše truhlíky), který bych chtěla mít na dvoře před vstupem do domu? (Slunce na toto místo svítí spíše dopoledne, pak již méně..Květináče by byly i přes zimu venku. Nemáte tip na keřík či stromek,... celý příspěvek >
Sekačka partner 46 - 500CDW, 24.7.2011
Mám sekačku Partner 46 - 500CDW skoro 3roky a začala se mi tzv. asi přechlastávat, dal jsem novou svíčku a stačí cca 5minut provozu a svíčka je úplně černá od sazí.Motor vynechává a tařka vůbec nereaguje na přidání plynu.Nemáte s tímhle někdo... celý příspěvek >
Zkušenosti s elektrickou Stigou, 1.6.2011
Strašně Vám moc děkuji za radu. Petr
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika