Příspěvky uživatele - 96.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 23.7.2014
Kečupe díky za zajímavé informace o ClO2. Určitě jsou podnětné. Nevím jaké je vaše vzdělání (chemie to asi nebude) ani z jakých zahraničních zdrojů jste přeložil uvedené informace ale obávám se, že poněkud kombinujete různorodé zdroje, vytrháváte... celý příspěvek >
Fiskars vs Hultafors, 22.7.2014
Souhlasím. Na štípání bych také doporučil Fiskars. Hlavně kvůli tomu oštípanému dřevěnému topůrku. Na špalky sám používám obyč. sekeru za pár stovek, protože se mi lépe drží. Ale pracoval jsem i s fiskarskou a myslím, že je lepší a jde snáze do... celý příspěvek >
Fiskars vs Hultafors, 22.7.2014
Pravděpodobně dřevo fiskarskou nekácíte ani neodvětvujete. Ale používáte motorovku. Šikovný dřevorubec potřebuje sekeru naprosto minimálně. I profesionální dřevorubec používá sekeru sotva pár minut denně. A to ji ještě většinou použije na vytlučení... celý příspěvek >
Fiskars vs Hultafors, 21.7.2014
Sám jsem šťastným majitelem 2 kousků od Wetterlings.A nedám na ně dopustit. Výjimečný materiál i zpracování. Dá se s nimi krájet a opravdu není potřeba ani nosit nůž. Jednou jsem zkoušeli i užvýknout měkký chléb a šlo to bez problémů-akorát to ostří... celý příspěvek >
Chlor ve vodě ano či ne, 18.7.2014
Promiňte, umíte česky? Výměnou vody vytvoříte chemický koktejl...? Nebo to znamená: "..vyměňte vody abyste nevytvořili koktejl..."? Samozřejmě kdo neumí používat bazénovou chemii, filtraci a rozum, musí měnit vodu. Jako ve sprše...
Mořská sůl do bazenu - zkušenosti, 18.7.2014
Neznám nikoho komu by zrezivělo cáchadlo nebo bazén. Taky nejsem normální?
Jak zasadit zivy plot s buků, 13.7.2014
A máte něco proti habrům? Běžně se z něj dělá živý plot. Rychleji roste, lépe nasazuje větve po zástřihu a nemít zubaté okraje listů tak je od buku k nerozeznání :-)
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 12.7.2014
Kečupe, neberte to tak smrtelně vážně. Oni to pisatelé mysleli jistě ironicky. Protože to co napsal Olin je úsměvné. Zřejmě tomu příliš nerozumí a tak okopíroval co mohl a tam kde nemohl si vypomohl. Včetně těch uvedených "United... celý příspěvek >
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 11.7.2014
Tak jsem se právě koukal na web jednoho z prodejců chem. látek. Hledal jsme chloritan sodný - NaClO2. To, že je jedovatý a zdraví nebezpečný, to jsem čekal. Viz popis Nebezpečnost: Oxidující, zdraví škodlivý - poškození orgánů, poškození očí,... celý příspěvek >
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 11.7.2014
Tak to je skvělý popis s praktickou zkušeností. Díky. Dáváte do bazénu celou láhev naráz? Nebo vám vydrží na několik dávek? Ale nepochopil jsem jak se liší zimní dávka od běžné. U obou variant píšete 50+50ml složek. Rovněž mi není jasný smysl... celý příspěvek >
K čemu je dirka u křovinořezu?, 11.7.2014
Vyrábět si dírku "do foroty" na všechny tyče i když není potřeba je nesmysl. Každá taková operace je ve výsledku poměrně drahá. Znamená další výrobní krok a tedy přenášení materiálu, opotřebení nástrojů, zdržení lidí i výroby.. Ještě bych... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 5.7.2014
Je otázka co vlastěn počítáte. Co ta uvedená čísla vlastně znamenají? To jsou nějaké konkrétní nákupy nebo to jsou slevy přímo na kole a počet jejich výskytu? Já jsem viděl kolo jen na obrázku ale chybí mi tam hodnoty jako 5-10-20%.. Vím že tam... celý příspěvek >
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 4.7.2014
Já myslím, že jsme si neporozumněli. V každém bazénu jde současně o několik oblastí, které je potřeba zajistit. 1.desinfekcem. tedy vyhubení živých organismů, bakterií, zamezení růstu řas atd. 2.kvalitní oxidace ostatních nečistot-dezinfekce... celý příspěvek >
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 3.7.2014
Škoda že dotazy padají někam do zapomnění. Píšete Kečupe, že nereaguje s dusíkatými sloučeninami (močovina, pot, krémy...). A není to právě ten důvod proč se chlor používá???
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 2.7.2014
Já měl za to, že běžné chlorové prostředky vyprchají, JInak by stačila jedna dávka na celou sezonu. Či na několik sezon...
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika