Příspěvky uživatele - 197.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak opylovat tropický ibišek?, 12.8.2011
Dobrý den! Ráda bych poprosila o radu ohledně opylování ibišku. Mám doma dva tropické ibišky, které stále kvetou, proto bych je ráda zkusila opylovat, abych získala nějaká semínka na množení. Mohli byste mi prsím poradit jak na to? Dále bych se... celý příspěvek >
Denivková farma Dolce, 22.2.2011
Objednávala jsem si jednou před pár lety a to 12 druhů hlavně velkokvětých denivek. Hlízy došly silné, zabalené jednotlivě v sáčcích s podrobným popisem druhu, nikoli jenom název. Všechny krásně rostou (mám je už asi 4 roky), každý je obdivuje, co to... celý příspěvek >
Co dělat, aby staré jabloně neplodily, 1.9.2010
Buď je uřezat celé, nebo radikálně ořezat a zkusit přeroubovat na odrůdu, kterou zužitkujete- to ovšem nebude nic jednoduchého. Štrůdláky prostě nejsou trvanlivá ani moc kvalitní jablka.Na pálenku nebo na zavaření či přesnídávku se však hodí. Ale... celý příspěvek >
Pohlaví kotěte, 27.8.2010
Pro chytré oko může být vodítkem skutečnost, že pokud je koťátko trojbarevné, tak je to kočička. Kocourek je jedno nebo dvojbarevný, což může být kočička samozřejmě také.
Stavba kotce, 27.8.2010
Tohle není potřeba hlásit. To už by byla těžká birokracie.
Jetel, 27.8.2010
No já myslím, že malochovatelé se do setí jetele moc nepouštějí, když už tak jetelotrávu. Pokud se tedy jedná o jetel pro ovce, tak já bych je tam raději nepásl, spíš usušit a pak třeba vypást otavu. Než nadmutí, tak bych se spíš obával průjmu.
Jak velkou pastvinu pro kozu, 26.8.2010
K tomu krmení v zimě, není třeba v tom hledat vědu a do horkých nápojů se opravdu nepouštět, stačí odražená voda. Jinak samozřejmě seno a troška šrotu nebo suchého pečiva, pokrájené ovoce či zelenina na přilepšení. Kolik toho koza spase, to přesně... celý příspěvek >
Pastva, 26.8.2010
Každé zvíře potřebuje vodu- jen ne vždy stejné množství. U pastvy např. u koz samozřejmě záleží na ročním období, na tom jak je pastva výživná nebo řekněme šťavnatá, jestli krmíme i senem, šrotem, zda je k dispozici sůl. Dobytek se napije kolik... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu do 10 tis.?, 26.8.2010
Pokud máte k dispozici kolem 10.000.kč a jste ochoten je investovat, tak neváhejte a kupte stihl nebo Hq podle dostupnosti servisu. Neplatí se zde jen za značku, ale hlavně za kvalitu a životnost. Pochybuju, že vám pila z lídlu či jiného obchoďáku... celý příspěvek >
Kurník - izolace?, 24.6.2010
Tady se člověk i zasměje Já osobně se taky chystám pořídit si slepičky a postavit jim tedy i kurník. Díval jsem se na nějaké nabídky na internetu (jen pro inspiraci, za tu cenu se to nedá ) a tam teda nabízejí zateplené a říkám si, když už ho... celý příspěvek >
Svoz sena, 8.6.2010
Dobrý den, připojím svoji zkušenost. Máme asi 4ha pozemku, které pravidelně udržujeme mnoho let, sečeme a sklízíme seno 1ročně a otavu vypásají ovce.Je to v Beskydech, složitý terén, ale aspoň nějaké dotace jsme vyřídily a sklidit se to stejně musí,... celý příspěvek >
Jak moc škodí kozy na zahradě?, 26.5.2010
Nejlepší ohrada je kvalitní pastva. Samozřejmě, že 70cm vysoký plot je k ničemu, ale pokud má zvíře dost pastvy, většinou nemá důvod utíkat. Co se týče poškození stromků- zničí je i ovce, ale koza to je likvidátor- buď stromky zabezpečit, nebo tam... celý příspěvek >
Jak na to?, 27.4.2010
Podle mě je pro ovce nejlepší mačkat zrno, ale šrotování je jednodužší. V celku určitě ne.Pokud je možnost, tak suchý chleba třeba za pár kč někde z pekárny nemá chybu.
Acer palmatum Atropurpureum, 26.4.2010
Zhruba takto velký javor jsem si objednala v Zahradnictví Václav Kotek za 40,--. Je pravda, že je to asi 2letá sazenice, ale roste krásně. Alena
Utěsnění skleníku, 12.4.2007
Prosím o radu, zda má někdo zkušenost jak utěsnit skleník Hobby H5.Silikonovým tmelem? Je tam tedy opravdu dost škvír.Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika