Příspěvky uživatele - 4.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Automatické zap./vyp. kalového čerpadla, 28.6.2010
Tak jsem se dnes podíval po obchodech a narazil jsem na čerpadlo od Gardeny, označení 13000 Aquasensor Comfort, který umožňuje nastavit kontakt pro spodní i horní hladinu zvlášť. Důležité je, že by se mohlo vlézt do trubky světlosti 250mm (mám 250,... celý příspěvek >
Automatické zap./vyp. kalového čerpadla, 27.6.2010
Chtěl bych koupit čerpadlo (napájení 230V) pro odčerpávání zvednutou hladinou spodní vody zatopeného sklepu. Ve sklepě je podlaha z materiálu, který by není určen k stání ve vodě. Zhotovil jsem asi 0,5m hlubokou díru do které jsem dal plast.trubku... celý příspěvek >
Kolísavé otáčky motorové sekačky, 2.5.2010
Díky moc za odkaz. Může se hodit i do budoucna... Nakonec ani nevím, čím se to spravilo. Jak sem to dal dohromady, už to chodí jak má, žádné kolísání otáček se již neprojevilo. Asi skutečně stačilo poutahovat šrouby... :)
Kolísavé otáčky motorové sekačky, 28.4.2010
Tak toto jsem na sekačce našel: Model: 10A902 TYPE: 2272 E1 CODE: 00031454 Dá se někde sehnat servisní manuál motoru, resp. ten rozkres? Měl jsem zdemontovaný karbec (plast.výlisek). Ten je našroubován přímo na palivové nádržce. Součástí karbecu... celý příspěvek >
Kolísavé otáčky motorové sekačky, 27.4.2010
Rozdělal sem karbec ale nažádné zanešení kanálků (na žádnou trysku jsem nenarazil) jsem neshledal. Regulátor otáček chodí lehce. Jedině snad by mohl být problém v netěsnosti gum.kolínka (je trošku vygajdané) spojujícího vývod z karbecu a kovovou... celý příspěvek >
Kolísavé otáčky motorové sekačky, 25.4.2010
Dostal jsem starší motorovou sekačku Briggs&Stratton Quattro 40 na trávu. Již několik let se s ní jen sekalo ale žádná údržba. Nyní jsem doplnil olej a benzín. Chytá krásně, ale má hodně kolísavé otáčky (jako byste po ca 0,5 sec přidávali plyn na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika