Příspěvky uživatele - 186.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okurky - nemoci nebo chladno?, 27.5.2010
Dobrý den, domnívám se že pod letošní problémy se podepsala islandská sopka a její spád popílku pomocí deště na začátku tohoto deštivého období.Jsem ze západního Slovenska, kde teploty jsou podstatně vyšší a okurky měly již 2 pravé listy a nyní... celý příspěvek >
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 23.4.2010
Západní slovensko-Trnava. Tento rok na lonskou úrodu budeme jen vzpomínat.Mám 2 merunky a po velkém kvitnutí týden deštivo a nastala asi 70% moninilioza květů a výhonků.Takže tento rok si stromy odpočinou a ceny meruněk k radosti těch, který provedli... celý příspěvek >
Jak vyrobit kvas na vodku?, 21.4.2010
Myslím, že nejlepší způsob, jak dosáhnout čistý alkohol je ten, jak jsem to prováděl v 70tých letech při přebytku cukru dostaného při práci na jzd na řepě.Na 5 litrů vody 1 kg cukru -rozpustit cukr, přidat kvasnice-nazačátku změřit cukroměrem... celý příspěvek >
Výběr motorové pily, 7.10.2008
Zdravim Vas, poradi mi niekto aku pilu si mam vybrat? Nejde mi tak o znacku to som rozhodnuty pre STIHL ale skor o to aku velku tazku vykonnu. Jedna s ao rezanie dreva na chalupe od haluzi priemeru 5cm az po stromy priemeru 40-50cm. Pouzivana bude... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika