Příspěvky uživatele - 34.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Automatický zavlazovac Oasis, 20.1.2011
Máte prosím někdo  automatický zavlažovač 9V Oasis?  Pokud ano, jaké jsou vaše zkušenosti. Milan
Sloupek na vodovod, 20.1.2011
Foto by bylo fajn. A jaká byla cena? Milan
Doporučili byste mi tenhle skleník?, 7.1.2011
Také doporučuji skleníky V&P. Mám ho už 15 let a jsem s ním velmi spokojen. Je sice bez zárového zinkování, ale v té době to myslím ještě nenabízeli. Přístup firmy, co si pamatuju, byl velmi dobrý.  Milan
Sloupek na vodovod, 29.9.2010
Mám stejný problém na zahradě. Mám vodovní přípojku ukončenou v šachtě a chtěl bych ji vyvést nad povrch. Myslel jsem, že existují plastové sloupky - stejné jako na elektrickou přípojku, nikde jsem to ale nenašel. Neřešil jste to někdo? Díky za každý... celý příspěvek >
El sekačka nejde do otáček - čím by to mohlo být?, 7.5.2010
Při vadném vinutí by se motor točil? On jen nejde do otáček.
El sekačka nejde do otáček - čím by to mohlo být?, 7.5.2010
Díky za odpověď Mě jen zajímalo, čím by to mohlo být obecně. Potom bych mohl eventuálně něco zkusit vyměnit. Jen bych chtěl postupovat od nejlevnější možnosti. Pokud mi známý trvdil, že je kondenzátor OK, tak by mě zajímalo, co může být další... celý příspěvek >
El sekačka nejde do otáček - čím by to mohlo být?, 7.5.2010
Dobrý den, Stalo se mi, že se při sekání přerostlé trávy sekačka zastavila a od té doby nejde do otáček. Má pouze nízké konstantní otáčky. Měl jsem podezření na kondenzátor, ale nechal jsem si ho změřit a prý je v pořádku (dělal mi to ale jeden... celý příspěvek >
Voda uvnitř voděměrné šachty - pomoc, 20.4.2010
Dík za názor. "Zateplení vodoměru" zní lépe než "obalení jutovým pytlem":-) Problém je ten, že když se voda dostane do šachty, zůstává v ní, protože v ní není žádný otvor, kterým by odtekla. Vstupní a výstupní otvor jsou totiž... celý příspěvek >
Voda uvnitř voděměrné šachty - pomoc, 20.4.2010
Dobrý den, Mám od minulého roku na zahradě zaveden vodovod a instalovanou plastovou šachtu s vodoměrem. Podzim byl v pohodě, dnes jsem ale chtěl odstranit zateplení vodoměru a s hrůzou jsem zjistil, že mám v šachtě 10 cm vody a v ní dokonce žížaly.... celý příspěvek >
Automatická závlaha ve skleníku, 25.2.2010
Díky moc za názor. Velice by mi pomohlo, kdyby někdo nějakou takovou závlahu (ať už s hodinami nebo bez) měl a podělil se o názory.  Na netu jsem našel si celou sadu 90764 sada kapkové závlahy Claber. Když jsem se podíval na spotřebu... celý příspěvek >
Automatická závlaha ve skleníku, 17.2.2010
Nezlobte se, ale uvažuji jen o kapkové nebo průsakové závlaze. Přesto děkuji za odpověď
Automatická závlaha ve skleníku, 11.2.2010
Potřeboval bych udělat ve skleníku (6 x 2,5 m) automatickou závlahu na hadovky (2 rostliny) a papriky (20 rostlin). Na zahradu se dostanu 1-2x za týden, takže potřebuji nějakou automatiku, která se spustí ráno a večer. Jako zdroj vody bych mohl... celý příspěvek >
Beztlaková kapková závlaha, 19.2.2009
Tak jsem se stavil v jednom obchodě a nabídli mi Claber Colibri. Nevíte někdo, jestli je to beztlaková závlaha? Díky předem
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika