Příspěvky uživatele - 78.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
sekvojovec mamuti, 16.2.2009
1.2.2009 jsem vysel semena Sekvojovce. Šišky jsem našel pod stromem v obci Chabaně u Buchlovic. 15.2.2009 jsem zpozoroval první klíčení.
Husqvarna nebo Stihlka?, 30.7.2008
A kdybyste si měl vybrat mezi 346 XP a Stihlkou 280?
Husqvarna nebo Stihlka?, 30.7.2008
Rozhoduji se mezi HQ 346 XP, 357Xp a Stihlkou 310. Pilu potřebuji na řezání palivového dřeva asi 20 - 30 cm3 ročně a kácení stromů se středně silným kmenem.
Výběr motorové pily, 30.7.2008
Připojil bych k tomu výběru pil ještě husqvarnu 346 xp.
Výběr motorové pily, 30.7.2008
Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem pily. Použití na přípravu palivového dřeva na zimu asi 20cm3 a občasnému řezání středně silných stromů. Rohuduju se mezi Stihl 280i(260) a HQ 455 Rancher(HQ 55).
Odolná švestka Chrudimská - bývalá Vaňkova, 25.10.2007
Da se koupit v okoli UH Hradiste? Po kolika letech zacina rodit? DEKUJI
Padani listi na svestce, 23.9.2007
Mame na zahrade dvacet stromu svestky domaci - dvacet let starych. Uz mynuli tyden na vsech stromech nebyl ani listek. Sarkou napadene jsou. Pritom v mem okoli jsou stromi jeste zelene. Jake jsou priciny. Dekuji
Durancie a šárka, 18.9.2007
Zdravim, ja na durancie nedam dopustit, lonska sklizen a slivovicka byla vinikajici! Zbiral jsem plody az na konci rijna, kdy uz se z plodu stracela voda - kolem stopky se plod svrastel. Plod byl chutove velmi aromaticky, krasne vonela duznina a... celý příspěvek >
Pozdne kvetouci svestky, 8.9.2007
Sad me lezi v udoli, letosni nadherne zakvetle trnky a durancije - vsechny kvety zmrzli. Co mame par stromu na horyzontu, tak uplny opak.
Pozdne kvetouci svestky, 8.9.2007
Prosim muze mi nekdo poradit, jaky druh svestky je vhodne sazet aby co nejvic byla odolna jarnim mrazikum a sarce. A aspon tochu vhodna na slivovici. Bydlim na jizni morave - Uh. Hradiste. Dekuji
Jojo - je vhodna na kvas?, 1.9.2007
Zdravim, bydlim v UH.Hradisti,v mem okoli je napadeni svestek sarkou hodne citelne. Jake mate zkusenosti s touto odrudou. Je vhodna na slivovici? Kde se da v mem okoli koupit? Dekuji
Kanadske boruvky, 11.7.2007
Jak to muzu snizit? Dekuji
Kanadske boruvky, 10.7.2007
Zdravim, na kericich mam o proti lonskemu roku velmi male prirustky. Listy jsou prevazne zluto zelene. Ne jare kere hodne kvetli a pak opadali. Co mam delat? Dekuji
Velkoplode ostruziny, 10.7.2007
Mam na keri nazloutle listy, obcas mi uschne mensi vetvicka. Nevim cim mam hnojit, letos ma hodne plodu taak at mi narostou. Dekuji
cerne tecky na rajcatech, 10.7.2007
Prosim kdeje chyba - v zalivce nabo hnojeni? Dekuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika