Příspěvky uživatele - 163.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opravy a údržba malotraktoru TZ 4K 14, 19.4.2010
Dobrý den, mám malotraktor TZ-4K-14 a i při -20 stupních dám plný plyn a zamačknu startovací davku a už to jde. nikdy jsem nepoužíval ani doutnák ani žhavící svíčku stačí akorát aby jste měl vše serízeno jak uvádí výrobce a vyčištěné, vyměněné filtry... celý příspěvek >
Řetězová žací hlava, 16.9.2009
Tak tady je vše jasné.
Weibang WB 486 SB Alu, 2.9.2009
Prodejce mi řekl, že se mulčovací záslepka k této sekačce nedodává, ověřoval si to prý přímo u dovozce a zároveň prodejce firmy V-Garden.Sekání mokré a přerostlé trávy se raději vyhýbám, protože vysypávat nabouchany koš je potom dost dřina.Převodovka... celý příspěvek >
Weibang WB 486 SB Alu, 1.9.2009
Mám tuto sekačku od května.Technické provedení ja velmi dobré úrovni, až na jeden problém.To je konstrukce držadla, je obrácené o proti jiným typům sekaček a to mě ne úplně vyhovuje, mám snahu při držení ji jakoby neustále zdvihat.A pak ještě taky... celý příspěvek >
Benzin do motoru jikov 1414, 3.7.2009
Dobrý den, klidně můžete používat natural s oktanovým číslem 95. Větší oktanové číslo nevadí horší by bylo používat nižší. A olej bych dával plně syntetický
Motohodiny RZT 54, 28.6.2009
Dobrý den, to přesípání znamená těch hodin znamená že hodiny fungují, jinak po 50 mth se vám objeví nápis TH 50 a bude to na vás 2 hodiny blikat a to jen proto aby jste po 50 mth nezapoměl vyměnit filtr a a olej. Po těch 2 mth to samo přestane. Nevím... celý příspěvek >
TZ-4K-14, 20.6.2009
Děkuji
TZ-4K-14, 9.6.2009
Dobrý večer,  prosím o radu. Jak poznám motor tk 14 je pohledově jiný něž tk12. Mám na něm špatně čitelný štítek typ je 1D90TA, ale právě se mi zdá že je koncové písmeno A dodatečně nekým vyraženo, jinak vypadá stejně jako v sousedově TK 14.... celý příspěvek >
Tz-4k-14, 19.5.2009
Dobrý večer, rád bych věděl jestli má tk 14 jiné prřevodové skříně a prěvody než tk10.  Bohužel na malotraktoru nemám typový štítek ale motor tam je z TK 14.  Nebo jak to zjistím jestli to jsou skříně třeba z TK10, TK 12, nebo TK... celý příspěvek >
Výber kosačky s pojazdom a bočným vyhadzovaním, 14.5.2009
Weibang 536 SB se 4 rychlostní převod. jsem si koupil před 3 nedělemi a můžu  napsat, ze jsem zní dost zklamaný.Tváří se, že je vyrobena v Belgii, ale ve skutečnosti je vyrobena v Číně.Motor BS 675 má opravdu dostatek výkonu,70l koš bez... celý příspěvek >
Jakou převodovku má CubCadet 1023?, 11.2.2009
mám ho doma a je to hydrostat
rider RZT 50, 11.9.2008
Znám ten stroj, umí trávu tak do 50cm, sice ji nemůže mulčovat ale hazí ji bokem. Mulčuje tak do 25cm. Neudržované plochy asi nezvládne i když jsem slyšel od jednoho člověka že si krásně srovnal zahradu jak od krtinců tak terén celkově. Nože jsou... celý příspěvek >
Brogio - kryt, 11.9.2008
Ten kryt tam není proto aby jste viděli jak to maká, nikde není napsáno že se má dělat bez krytu. OK
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika