Příspěvky uživatele - 147.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mšice na paprikách, 2.8.2010
Vyzkoušela jsem ledaco, mýdlovou vodu, kopřivovou vodu, trochu mšice vydýmit - ale spíše to odnesly listy rajčat a paprik. Nakonec mi pomohla slunéčka sedmitečná. Konečně se na paprikách ve skleníku neobjevují nové a nové mšice. :-)
Černo-červená rajčata, 31.5.2010
Tuhle sklizeň Vám závidím:-)
Rozbití kamenů, 19.4.2010
teď je jen otázka jak je dostat na potřebné místo bez rozbití
Rozbití kamenů, 19.4.2010
Já bych si je nechal na zahradě na okrasu, škoda vyhazovat do lesa, někteří dávají za šutry tisíce a vám rostou doma
Rozbití kamenů, 19.4.2010
první foto vypadá jako kámen, to druhé jako beton nebo špinavý kámen?To první vypadá, že má léta, to by šlo rozštípnout velikým kladivem,...místo harmonitu, danubitu... indiáni zatloukali do spár suché dřevo a zalévali vodou, jak se dřevo roztáhlo,... celý příspěvek >
Jak se zbavit studny, 18.4.2010
záleží, jak pumpoval předchozí majitel, jakou měl ponorku a kolik dokázal vody vytáhnout, možná by stačilo vytáhnout, co je tam nasypáno a budete tam mít metr vody, může být i půl metru a silný přítok, můžeta mít studnu s 3 metry vody a po vyčerpání... celý příspěvek >
Vrtání děr do země pro sloupky, mechanika?, 18.4.2010
dá se i koupit na jednom nejmenovaném aukčním portálu za zhruba 4 tisíce a k tomu vrtáky různého průměru, popřípadě jsou i ruční jednomužné vrtáky... kus stočeného plechu s trnem na trubce tvaru T 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika