Příspěvky uživatele - 238.49

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proti zamrzání jezírka, 8.2.2012
Vyřešil jsem zamrzání následovně. Vyhrabal jsem doma staré akvarijní čerpadýlko na molitan. Místo molitanu nasadil 1m dlouhou trubku (husí krk) a na vývod nasadil kolínko, aby voda proudila nad čerpadlo. Do ledu jsem vysekal díru, čerpadýlko pověsil... celý příspěvek >
Tráva v rybníčku, 16.4.2010
Amur - přečetl jsem si tedy o něm na netu. Dozvěděl jsem se, že podobnou rybou je také Perlín. Též mu vyhovují stojaté zarostlé vody a žere trávu. Nikde jsem však nenatrefil na info, kde takové ryby koupit. Nemáte nějaký tip? Jsem z Rychnova n.Kn.
Tráva v rybníčku, 15.4.2010
Dobrý den Na pozemku zahrady máme přírodní rybníček o velikosti 20 x 15m. Je hluboký okolo 80 cm a od povodní před několika lety, kdy do něho vlítla voda z polí, začal zarůstat travou. Před loni jsme ho opatrně vybrali asi o 30cm s myšlenkou, že... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika