Příspěvky uživatele - 63.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lze využít drtič větví i na ovoce?, 16.4.2010
Vážení, jedna perlička, jednou bylo tolik hrušek, že po ručním načtvrcení asi 400 kil jsem se naštval hrušky dal na hromádky na dlažbu a najížděl jsem do toho benzínovou sekačkou, místo koše jsem dal pytel. troška bordelu kolem ale docela to šlo.
Úkap a dokap, 16.4.2010
Ano, dokap není jedovatý, a při destilaci, konkrétně u mně začíná vycházet až když koncentrace lihu v předloze padá pod 40%.I přesto chytám tyto látky zvlášť a po slití z více pálení znova přepálím a udělám tzv. dokapovici :-), kterou sice laik od... celý příspěvek >
Domácí pálení, 16.4.2010
tak od tebe bych si panáka nedal, jak je možné že když chceš sám pálit hamtíš na lihoměru??? to je přece základ ne? moštoměr si můžeš i s tabulkami maximálně vrazit do ..., stačí malý výkyv teploty destilátu na výstupu a jsou ti tabulky na nic
Kolik vody na druhé pálení?, 16.4.2010
kde jste proboha vyčetl, že se do lutru přidává voda??? podle mně pokud to někdo dělá prodlužuje si tak dobu pálení na čisto a navíc zbytečně utrácí za energii potřebnou k uvedení obsahu na teplotu odpařování lihu
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika