Příspěvky uživatele - 80.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Raptor hydro - multifunkční nosič, 14.5.2017
Novinka od Vari s hydrostatickou převodovkou, svahová dostupnost 30°. Nemáte s tím už někdo zkušenosti?
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 25.2.2016
Má prosím někdo zkušenosti s mulčovačem F 550 kde bývá hodně krtin, mravenišť...  ..před lety jsem sekal s podvozkem Dakr RZS + Jikov pohonná jednotka, rozmetalo to úplně všechno, dokonce krásně srovnalo terén. Pravda - častěji se musely brousit... celý příspěvek >
Křovinořez Dolmar nestartuje za tepla, 25.5.2015
Na karburátoru jsou dva seřizovací šroubky. Ten levý doleva myslím obhacuje směs, doprava ochuzuje - víc vzduchu, vyšší otáčky. Kam otočit, nebo to dát raději do servisu? Děkuju za dobrou radu.
Výměna oleje a olejového filtru u motoru Briggs Stratton, 20.6.2014
Po pěti mth jsem podle návodu na obsluhu vyměnil olej u motoru BS. Teď mám najeto 8 mth a napadlo mě, že se (zřejmě)? měl vyměnit i olejový filtr. V návodu se píše, že filtr se má měnit před každou sezónou, tak asi vždy s olejem. Jak to teď... celý příspěvek >
Fréza na sníh, když je velký mráz, 9.1.2011
V příručce se také píše, že do motoru Tecumseh se mění olej dle provozních hodin, nejpozději ale každé 3 měsíce?!??!..předpokládám, že naprosto stačí jednou za rok, nejlépe před sezónou. Jedná se o olej SAE 10W 40. Nebo to někdo dělá jinak?
Fréza na sníh, když je velký mráz, 18.12.2010
Před časem jsem kupoval křovinořez a někdo tu radil sekat stále na plný plyn. Prý se pak motor cítí jako ryba ve vodě. Platí totéž pro sněhovou frézu??? Nebo je lepší třeba v zájmu úspory např. lehký prašan frézovat při snížených otáčkách? Nevadí to... celý příspěvek >
Fréza na sníh, když je velký mráz, 4.12.2010
Není to motor Tecumseh, ale Snow king regency ohsk - 130, zmátlo mě to, že příručka uživatele k tomu je na motor Tecumseh. Volal jsem do toho servisu kde mi tu frézu v létě prodali a tam mi technik řekl, že se o žádnou závadu nejedná, neboť prý tam... celý příspěvek >
Fréza na sníh, když je velký mráz, 2.12.2010
Mám novou frézu s motorem Tecumsem 13 HP. Když je minus 10°C nebo ještě větší mráz musím ji půl hodiny rozehřívat, než mohu začít frézovat. Nastartuje ihned bez problémů, motor též běží bez sytiče plynule, ale jakmile sepnu pojezd či frézování, motor... celý příspěvek >
Stáří oleje do benzínu, 26.9.2010
Děkuji za odborné odpovědi, jen bych se ještě znovu zeptal na to podstatné nač jsem se hlavně na začátku tázal: proč se olej skladováním znehodnocuje a hlavně jak rychle, jak je to nebezpečné, jak úzkostlivě se to musí hlídat, když chybí expirace v... celý příspěvek >
Stáří oleje do benzínu, 26.9.2010
Mám doma asi 8 let starý olej do benzínu, expirace je nečitelná. Jak dlouho se asi bez obav smí používat? A třeba do nové nezaběhnuté pily?
Pila Partner - volnoběh, 14.9.2010
Pro informaci jsem se dneska ptal v servisu - tak mi řekli, že pružina je samostatně neprodejná jako díl, prý jedině celá spojka - hodně přes 500,- Kč bez práce. Pila stála v akci asi 4 000,-.. to už snad lepší koupit novou pilu když praskne jedna... celý příspěvek >
Pila Partner - volnoběh, 11.9.2010
Taky mě to tak napadlo, že bych to zkusil udělat tím uchycením zapalování atd... kdyby bylo nutně potřeba. Jinak pružinu spojit ve spojce jde blbě ale jde to - jeden konec šprajcnout malým šroubováčkem a druhý konec přitáhnout a zaháknout ... celý příspěvek >
Pila Partner - volnoběh, 9.9.2010
Už je to. Děkuju. Jen mě ještě napadlo /kdybych to někdy potřeboval/ jak a čím se ta spojka sundává - kdybych třeba někdy potřeboval vyměnit tu řetězku pod ní.
Pila Partner - volnoběh, 7.9.2010
Během řezání - asi po patnácti minutách práce se náhle začal pohybovat řeťez při volnoběhu - a to dosti rychle. Otočil jsem šroubkem na seřizování volnoběhu doleva - a chcíplo to. Pak jsem si s tím šroubkem chvíli hrál a zjistil jem, že: buď se... celý příspěvek >
Škumpa, 21.8.2010
Opravdu 100%ním likvidátorem mladých nežádoucích škump jsou srnky. Naprosto dokonale sežerou všechno, co jen se v trávě objeví. Alespoň na naší zahradě to tak funguje opravdu s 100%ní spolehlivostí. Jen škoda přeškoda, že stejně likvidují i všechno... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika