Příspěvky uživatele - 194.73

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka Partner - množství oleje, 7.7.2010
Zítra půjdu na zahradu náležitě vybaven.
Sekačka Partner - množství oleje, 7.7.2010
Ano, samozřejmě. Dneska jsem to udělal snad 100x. Prostě si nejsem 100% jistý, kde ta hladina oleje končí. Pod ryskou min. je tmavší olej, ale od oleje je i tak cca 3 cm nad ryskou max. Ale opravdu je to znát pouze hmatem, že je to mastné. Pouhým... celý příspěvek >
Sekačka Partner - množství oleje, 7.7.2010
Sekačka to je Partner P51-625CMDW, motor Briggs & Stratton 625 Series. Olej jsem vysál pomocí té "stříkačky" ze servisní sady. A doléval a doléval. Ten olej je tak světlý, že ho na té měrce ani nevidím. Bál jsem se, abych nezadřel... celý příspěvek >
Sekačka Partner - množství oleje, 7.7.2010
Zdravím, pořídil jsem si sekačku Partner. Po prvních pěti hodinách provozu jsem vymněnil olej. Vypustil (resp. vysál) jsem starý a začal nalejvat nový olej. Má malinko problém. Asi jsem slepej nebo blbej, ale já prostě na tý měrce nevidím kolik tam... celý příspěvek >
Zasadit cibule?, 28.6.2010
Zdravím, dostal se mi do ruky nějaký mix okrasných cibulnatých rostlin. Má cenu je dávat do hlíny koncem června? Není už příliš pozdě?
Pískoviště - čím impregnovat, 17.6.2010
Pořídil jsem dětem malé dřevěné pískoviště. Než ho poskládám, rád bych to nějak naimpregnoval, aby vydrželo co nejdéle. V obchodě mi řekli, že stačí nějaký lazurovací lak (barva). A doporučili jednu od Balakrylu. Prý má atesty pro nátěr dětských... celý příspěvek >
Zavařování v mikrovlnné troubě, 16.6.2010
OK, takže to máme výsledky laboratorních testů. A teď co to znamená pro tělo v praxi? Občas si něco v mikrovlnce ohřeju a za těch 37 let, co jsem živ nepozoruji, že by mi chyběl nějaký vitamín. Vlasy ani zuby mi nepadají.
Hecht 132 ide iba na sytici, 5.6.2010
Tak mám stejný problém :-( Nahodil jsem křovinořez a jede pouze na sytič. Toto trvalo asi 10 minut. Teď když ho nahodím, tak vůbec nejde do otáček (hlava se téměř netočí) a když přidám plyn (nebo ho nechám chvilku jet), chcípne. Úplně mě z toho... celý příspěvek >
Rybíz - nemoc?, 25.5.2010
Zdravím, dnes jsem zjistil, že jeden rybíz má nějaké "divné" listy. Přikládám obrázek. Netušíte, co by to mohlo být? Díky za odpověď. Obrázek
Sekání mokré trávy, 15.5.2010
Díky všem za reakce. Pouze malý dotaz. Pokud ten "chcípák" pustím, zhasne motor a musím ho znovu nastartovat. Není možnost poodejít od sekačky a nechat jí, aby motor běžel, ten prostě vždy chcípne jakmile to táhlo pustím a musím ho znovu... celý příspěvek >
Sekání mokré trávy, 15.5.2010
To už vím. Malinko jsem se potloukl v botkách s nějakou plastovou podrážkou. Jel jsem po zadku, v ruce lopatu, přes celou zahradu :-)
Sekání mokré trávy, 15.5.2010
No, abych se přiznal, mám z toho docela vítr :-))) Moje první benzínová sekačka, zkušenosti žádné. Z manuálu moc moudrý nejsem. Mám tuto sekačku: Partner P51-625CMDW. Nějak mi není jasná ta páčka na levé straně a ty dva velké spínače nebo... celý příspěvek >
Sekání mokré trávy, 15.5.2010
Přesně to jsem si říkal, Mokrá tráva se bude do koše špatně skládat, tak bych mulčoval.
Sekání mokré trávy, 15.5.2010
Konečně jsem pořídil benzínovou sekačku, bohužel venku stále prší a prší. Mám se pustit to sekání mokré trávy, hned jak přestane pršet? Nebo to nechat až bude tráva suchá? Jsem naprostý amatér, proto se ptám "trochu" hloupě. Nerad bych... celý příspěvek >
Krovinorez - poradte, 5.5.2010
Protože nezáleží pouze na motoru?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika