Příspěvky uživatele - 16.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vysazení bylinek, 26.4.2010
no aspoň že vás upozornili většinou jen tvrdí, jak všechno přezimuje a že to jsou trvalky... a na to, že to musíte vyndat ze záhonu jaksi zapomínají upozornit a další rok kupujete zas a znovu někdy se musím smát sám sobě, na co jsem všechno... celý příspěvek >
Vysazení bylinek, 26.4.2010
podívám se po semínkách, děkuji za tip já letos zkouším z Anglie na doporučení Italian Large Leaf Basil, sám jsem na to moc zvědavý co to bude zač! prý na gurmánskou kuchyni ta nejlepší bazalka ze všech hledisek (aroma+velikost+vydatnost) dám pak... celý příspěvek >
Vysazení bylinek, 26.4.2010
to je ta tmavá, viďte? dokonce někde tvrdili, že přezimuje i venku, to se ale ukázalo jako lež zkoušel jsem jí, ale největší "úrodu" co do množství listů a i kvality mám u té klasické zkoušel jsem i citrónovou bazalku, trpasličí,... celý příspěvek >
Vysazení bylinek, 25.4.2010
bazalku jsem vysel ve skleníku do spoustyyyy květináčků, je zatím asi 2 cm vysoká, vypadá to dobře! letos zkouším i z Anglie nějakou speciální italskou odrůdu s hodně velkými listy bazalky mám asi největší spotřebu ze všech bylinek, saláty,... celý příspěvek >
Vysazení bylinek, 25.4.2010
aha, no tak dejte mi měsíc a buď to potvrdím nebo vyvrátím, už se to chytlo a sám jsem na to moc zvědavý! každopádně klasický majoránka u mne vždycky místo má, pěkně ze semínek, neni to problém a když dáte čerstvou majoránku do letní bramboračky,... celý příspěvek >
Bylinkový záhon, 19.4.2010
přesně tohle mám na zahredě trvalky: máta společně s meduňkou - dohromady naprosto excelentní ledové či horké čaje plus na dezerty, omáčky a Mojito (máta) :) pažitka, petržel (jednou za 2-3 roky obměnit), tymián, libeček (bez něj není polévka... celý příspěvek >
Vysazení bylinek, 17.4.2010
letos jsem koupil křížence majoránky a dobromyslu, voní to jako majoránka, vypadá to jako majoránka ale je to TRVALKA! doporučuji!
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 16.4.2010
já jsem v týdnu přesadil loni vysetou víceletou rukolu na lepší místo (na bylinkový záhon) a byl jsem dost zaskočen poměrně obrovskými kořeny pak do skleníku zasazen další ledový salát, kedlubny a polníček (vše musí být sklizeno než tam půjdou... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 16.4.2010
naprosto souhlasím! vykopal jsem rýčem Fiskars za poslední měsíc 3 obrovské pařezy a nikdy už jiný do ruky nechci! jsem vyšší postavy a tak mám ten prodlužovací, je to obrovské usnadnění práce!!!
Vysazení bylinek, 16.4.2010
sazeničky? vysít? rukola je i víceletá, tu jsem sám přesazoval minulý týden, má za jeden rok snad 60cm kořeny! nádhera, doporučuji, obrůstá od jara do podzimu a máte půl roku čerstvou rukolu do saláta předpokládám, že sazeničku budete mít jen... celý příspěvek >
Založení trávníku, 15.4.2010
koukal jsem na nějaký elektrický od Gardeny asi za 4 tisíce, to do toho klidně dám... takže tím byste to pořádně jakoby "zryl" a normálně rozsypal písek kolem dokola, aniž byste to nějak s půdou mísil? resp. zrýt tím strojem, písek, pak... celý příspěvek >
Co robit po vydatnych rekordnych zrazkach v aprily?, 15.4.2010
no likvidace plevele, nevím nevím... na zahradě je to práce v bahně a event. postřik nějakým RoundUpem a spol. díky dešti nepřichází v úvahu... resp. až přestaně pršet a bude na pár dní předpověď sluníčko, tak pak to bude ideální doba na postřik... celý příspěvek >
Postřik Baycorem proti mrazu?, 14.4.2010
no možná jsem to popletl takže pokud je to ten Champion, kdy a jak aplikovat?
Postřik Baycorem proti mrazu?, 14.4.2010
Dovolím si na to založit nové vlákno. Tato informace se objevila v několika jiných tématech a rád bych se na to konkrétně zeptal a event. to jaksi "vypíchnul" i pro ostatní. Meruňka kvete jak má,  vše standardní. Jenže na víkend a... celý příspěvek >
Založení trávníku, 14.4.2010
souhlasím, já taky nechci dokonalý anglický trávník... jenže v této části zahrady je bohužel rozrostlá kozí noha a to takovým způsobem, že po kopnutí do země je v 10cm zeminy tolik kořenů, že toho je z metru čtverečního na půlku kolečka... o tohle mi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika