Příspěvky uživatele - 12.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Není nad kiwi, 15.4.2010
zdravím, kde bych mohla sehnat onu doporučovanou odrůdu kolomikty Vitakola? Moc by mě lákala. Díky, VeniH
Stolní odrůdy, 15.4.2010
Zdravím všechny a mám dotaz na odrůdy Suzi (Susi?) a Nimrak. Před pár dny jsme je koupili v zahradnictví Vehlovice u Mělníka a vysadili. Prý rezistentní novinky  Díky, VeniH
Podpěra pro fazole, 13.4.2010
Já jsem loni vyzkoušela "teepee" z tří pořádně zabodnutých dlouhých kroucených tyčí k rajčatům a vítr to nerozmetal . Veni
Škůdci na křenu, 1.10.2009
Poradí mi prosím někdo, jak na škůdce na křenu? Malí, černo-bílí broučci jsou na stoncích listů. Děkuji za radu. Monika.
Kávová sedlina jako hnojivo, 12.5.2009
Mě vždycky mrzelo, když sekretářka vyhazovala kvanta logru z přístroje na espreso, a tak už od loňska k němu občas šoupnu plastikový uzavíratelný box a holky mi ho plní. Za pár dní si ho odnesu plný  Veni
Kde sehnat kameny na skalku, 12.5.2009
My jsme si nechali dovézt kámen z kamenolomu KUBO z Malých Žernosek u Lovosic (severní Čechy), je to diorit žlutavé barvy, na lomu až do červenofialova. Ceny nikterak hrozné, doprava do Prahy vyšla na víc  Právě z něj budujeme gabionový plot a... celý příspěvek >
Rosa rugosa, 12.5.2009
U nás na sídlišti dělá spoustu parády podél chodníků, krásně voní, odolává v zimě solení a zahradnická firma ji silně seřezává, takže dorůstá necelý metr. Ale na zahradu si ji nedám. Je fakt moc divoká a pichlavá.
Kávová sedlina jako hnojivo, 12.5.2009
Četla jsem, že logr moc chutná žížalám, které pak pilně pracují v kompostu i v zemi, takže si ho nosím z práce po každé poradě celou misku a přidávám ho do kompostu. Snad tím nic nezkazím :-)) Veni
Anglické růže - licence v ČR, 12.5.2009
Přítel mi loni přivezl od Starkla z Čáslavi kontejnerovanou anglickou růži Scepter´s Isle, a to jsem netušila, že se tak požene nahoru. Letos už přezimovala u kmene staré hrušně a poupat má desítky, tak se těším. Je světle růžová.
Co dělat proti plzáku španělskému?, 6.5.2009
Používala jsem loni s úspěchem Ferramol, je ale trochu drahý. Chránila jsem s ním afrikány, ty plzákům velmi chutnaly. Kupodivu funkie jimi moc netrpěly, možná proto, že byly podsypané dřevěným dekorativním mulčem (ne kůrovým). Asi se jim přes něj... celý příspěvek >
Kuny, 6.5.2009
Naši vyhnali kuny z půdy instalováním luxusního dehtového mýdla  - nevhodný dárek z prodejny bioproduktů Botanicus či odkud - kuny to nerozdýchaly :-)
Had na zahradě, 6.5.2009
Krásná zmije, přímo učebnicová ukázka! Nezabíjet prosím, zavolat stanici přírodovědců nebo rušit až k odstěhování (té zmije)!
Černí broučci v květu, 6.5.2009
V každé listové růžici divizny nám bydlí několik larev a usilovně je vyžírají :-((Veni
Meruňka stále nekvete, 28.4.2009
V roce 2006 jsme sázeli současně a vedle sebe jednu Maďarskou a jednu Karolu, každá má jinou podnož a jiný růstový tvar. Maďarka letos prvně vykvetla a už má pěknou násadu plůdků, tak se moc těšíme. Karola (podnož slivoň) dosud neukázala ani jediný... celý příspěvek >
Choroba hrušně - listy jako u kadeřavosti broskvoně, 28.4.2009
I naše na podzim zasazená hrušeň "Konference" udělala něco podobného, poraďte nám zkušení, prosím! Díky, Vendula.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika