Příspěvky uživatele - 97.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Maliny, ostružiny, 23.9.2011
Tak přesně takhle jsem to udělala vloni. Na novém místě bylo na zastřižených výhonech v létě jen pár malin, ale teď už asi 14 dní sklízím velkou úrodu z letošních výhonů. Porost zároveň prorůstají další výhony, které budou plodit příští rok.... celý příspěvek >
Obydlí pro veverky, 21.8.2011
Zrovna dnes jsem četla článek o veverkách (časopis Re... tář. 3/2011). Na zimu si prý staví jedno důkladné hnízdo, ve kterém s pak často zdržuje. Letních vzdušnějších sídel má hned několik a podle potřeby je střídá. Vítaná je dutina stromu, někdy se... celý příspěvek >
Jakou zeleninu na volné záhony?, 6.7.2011
Hraniční termín je pro poslední výsevy hráchu - a vůbec mu nevadí, že jste ho z téhož záhonu právě sklidili, naopak, vyhovuje mu to, protože "kamarádské" bakterie už v půdě jsou po předchozím hráchu. Také mrkev by ještě narostla, ale bylo by vhodné... celý příspěvek >
Jak pěstují jahody ve skleníku profíci?, 17.5.2011
Dobrý večer. O víkendu jsem ochutnala první jahodu - z nevlastní :-(zimní zahrady a od té doby přemýšlím, jak se vlastně pěstují jahody ve velkém ve sklenících? Jaké jsou hlavní zásady, čeho se vyvarovat? Shlédl někdo okem "nelaika" takový... celý příspěvek >
Foliovník na rajčata, 17.5.2011
Kde je možné samočinné otvírání koupit? Několikrát jsem se ptala v prodejnách se širokým sortimentem (M.A.T., OBI a pod) - bez úspěchu.
K čemu se to používalo?, 16.5.2011
To by mohlo být... I ve stodole mých rodičů jsou podobné vidle a jsou na brambory. Ty naše se liší tím, že nemají jednotlivé bodce před koncem propojené. Beruna
Slimáci, 9.5.2011
Oni se nějací odvážlivci najdou, bohužel. Loni jsem také měla jehličí kolem jednoho záhonu a viděla jsem je poněm lézt. Nebo máte nějaké speciální jehličí? Já měla smrkové. Beruna 
Roubování melounů a okurek 2011, 11.4.2011
Také se mi jeví roubování do rozštěpu jako splehlivější, přesto mi zůstává nezanedbatelné procento k vyhození (1:1). Roub sice přiroste, ale pak sedí, neroste a děložní listy tykve po delším čase začnou postupně žloutnout a odumírat. V čem dělám... celý příspěvek >
Celer poprvé, 7.3.2011
Celer jsem letos sela 14.2. a mám jej v bytě. Žádná z rostlinek ještě nemá první pravý lístek a na některých lístcích jsou ještě zbytky obalu semínka. Beruna  
Mýdlo Johnson &johnson 5,5 - neni neutrální, 11.2.2011
Možná by se dal koupit v lékárně... Beruna
Papriky - klíčivost semen, 1.2.2011
V loňském roce jsem s Rafaelou měla v agroperlitu stoprocentní úspěch, zatímco ze semen Hamíku v propařené zemině vyklíčila sotva polovina. S velkou nadějí jsem letos obě dala do agroperlitu a nevzešlo nic. Hamík mám č.: 8-0040-90550-01,... celý příspěvek >
Nepropíchnutelné kolečko, 29.1.2011
Kolečko plněné pěnou jsem měla. Práce s ním byla namáhavá a po čase jsem ho nahradila plným kolem. Přestože je těžší, ježdění s tvrdým kolem je znatelně snazší. Možná jsem ho pěnou vyplnila nekvalitně, ale vícekrát to už zkoušet nebudu. Beruna
Nejchutnější rajčata, 22.1.2011
Dobrý den všem pěstitelům. Prosím o porovnání odrůd Bejbino (to znám a pěstuji každoročně) a Pollicino. Kromě chuti mne zajímá hlavně velikost plodu a pevnost. Vybírám drobnoplodou odrůdu jako náhradníka za Idyll, jehož plody byly měkké a chuťově nic... celý příspěvek >
Bosch Rotak - znáte ji?, 11.1.2011
Dobrý den všem. V loňském roce mi dosloužila el. sekačka Flymo 37 a tak vybírám nového pomocníka. Zaujala mne Bosch Rotak 37 (poř. 40) - váží jen cca 11,2 kg, koš má 40l (50l), měla by zvládat i přerostlejší trávník,... Ale v testech životnosti v... celý příspěvek >
Sklízení celeru, 10.10.2010
Ozimé plevele rostou celou zimu...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika