Příspěvky uživatele - 234.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak rozebrat balik sena?, 27.11.2010
Pokud je lisováno do válce, tak povalit na bok a pak postupně rozmotávat vidlemi...
Výsadba révy vinné, 8.5.2010
První rok, květy určitě vyštípat. Výhony mají i tak co dělat, aby dostatečně vyzrály. Je dobré snažit se zapěstovat kmínek co nejrovnější a pokud možno najednou(proto vybrat rovnější šlahoun). Když po zimě vyrazí jen očka na kmínku, je potřeba... celý příspěvek >
Výsadba révy vinné, 8.5.2010
Pěkně rostou! Už bych je klidně vysadil ven. Dát pod ně trochu kompostu a zasadit až po místo roubování, které by mělo zůstat tak 2cm nad zemí. Nechat růst jen jeden výhon, druhý úplně odstřihnout. Pak už stačí jen zalévat, vyvazovat k tyčce a... celý příspěvek >
Destilát z kukuřice, 13.4.2010
Bez enzimů nebo sladu to asi nepůjde... Podobně jako u brambor je třeba rozštěpit škrob na cukry.
Malý ovocný stromek, 13.4.2010
Dobrá tak se hlásím, s chutí je pomalu ozobávám... Majk
Malý ovocný stromek, 13.4.2010
Muchovník je taky hezký, ale je to spíš keř. Možná Muchovník kanadský by šel zapěstovat na kmínku. Sám mám Muchovník olšolistý a ten dost obráží u země. Navíc Muchovník končí vegetaci poměrně brzo. Majk
Hledám zvláštní jabloň, 2.1.2010
Milane, na to moje jabko nesedí, že by mělo být zimní. Trochu jsem hledal na webu a docela se mu podobá "Croncelské". viz třeba tu Majk
Hledám zvláštní jabloň, 1.1.2010
Zkusím schovat pár roubů a sehnat nějakou podnož, případně vroubuju na nějaký starší strom... Majk
Hledám zvláštní jabloň, 30.12.2009
Ten obrázek weisser klarapfel skoro sedí, akorát u bubáku na tom našem nebyly ty hrbolky. Byl jsem omrknout ořezané větve a pár roubů by se zachránit dalo. Majk
Hledám zvláštní jabloň, 30.12.2009
Tak něco podobného jsem měl do podzimu na zahradě, už jsem ale sundal korunu a čeká na jarní odvoz. U nás jsme mu říkali štrůdlák. Jablko jsou světle žlutá, široce zploštělá, kruhového průřezu. Na hodně osvětlených plodech se občas objevilo... celý příspěvek >
Americký tomel - persimon, 27.12.2009
Ve skleníku mám již třetí zimu semenáče D. virginiana, které spolehlivě přežívají včetně vrcholových pupenů. Vloni klesla teplota uvnitř skleníku k -17°C a semenáče nejevily sebemenší známky poškození. Majk
Odroda talisman, 21.11.2009
Vlastní zkušenost zatím chybí, ale co vím z doslechu: dozrává trochu později, takže od středních poloh se doporučuje pěstování spíš ve skleníku. Pozor má ženský typ květu, takže je potřeba opylovač, který kvete ve stejnou dobu. S mrazem by problém... celý příspěvek >
Arguta, kolomikta, aktinidie, 6.11.2009
Actinidia je rod rostlin z nichž se některé druhy pěstují pro ovoce např druhy "arguta", "kolomikta", "deliciosa" apod. U jednotlivých druhů existují různé variety a odrůdy u arguty např. Weiki, Issai atd.
Kdy koupit kiwi, 22.6.2009
Určitě doporučuju zvolit na začátek Actinidia arguta(drobnoplodé kiwi), které se za trochu péče bohatě odmění. Je potřeba mít samčí i samičí rostlinu, prodejci často nabízí samosprašné kultivary, ale tomu nevěřte, ty nedají žádnou bohatou úrodu bez... celý příspěvek >
Issai - mini kiwi, 5.11.2008
Se samosprašností mini kiwi je to špatné, odrůdy uváděné jako samosprašné rodí bez samce jen zlomek toho co se samcem(uvádí se 10 procent). Pokud chcete arguty pěstovat pro plody a ne jen pro listí, určitě jim toho samce pořiďte. Navíc je odrůda... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika