Příspěvky uživatele - 59.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Huba na novom trávniku, 20.7.2011
zkuste dolomitický vápenec.
Skvrny na travniku, 31.5.2011
může to být přemokřené a zároveň je zem příliš zhutnělá, pak zem nedýchá a tráva chřadne,
Pokryvné růže z Hornbachu, 3.5.2011 Obsahuje fotku
také jsem zakoupil jednu bílou a červenou. mají spoustu drobných kvítků a následně malých šípků. absolutně bezúdržbové. nemají problém s řezem, krásně vždy obrostou. nejdou na ně mšice a jiné breberky. prostě si je nemohu vynachválit. velikost- do... celý příspěvek >
Pýr a trávnik, 3.5.2011
mám obavu, že nic jiného než mechanické odstranění nepomáhá.
Kdy vysadit Azalku ven?, 25.3.2011
pokud už kvete, počkal bych, až nebudou mrazíky. azalku, ke které jsem přišel podobně jako vy, jsem vysadil ven a roste tam už 3 roky.jediné co se stalo, že z původně červené azalky máme citronově žlutou/květy/, což hodně pobavilo dárce a od té doby... celý příspěvek >
Flekatý trávník, 11.2.2011
Máte úplnou pravdu. Co nejpozději posekat, co možná nejníže, pečlivě vyhrabat.V zimě co nejméně chodit po trávníku/sněhu, aby nevznikly zbytečně udusané cestičky. V případě holomrazů nechodit zbytečně na přemrzlý trávník. jinak na jaře... celý příspěvek >
Je vhodna cas na zalozenie noveho travniku v Vysokych Tatrach?, 20.8.2010
podle mého je možné zakládat trávníky téměř vždy. Problémem bývá nutnost pravidelné závlahy/v době sucha a veder několikrát denně/. Jakou směs- záleží na účelu, jak budete trávník používat a na podmínkách-nadmořská výška, vlhkost, možnost pravidelné... celý příspěvek >
Plíseň v novém trávníku, 13.8.2010
vypadá to na příliš velkou zálivku, možná je zem i udupaná, popř. můžete mít jílovitou, těžkou zem na pozemku. stává se to také při kombinaci- těžká, ususaná zem, velká zálivka a příliš hnojení... pokud to tak je, pak pomůže vertikutace, aerofikace,... celý příspěvek >
Javor - usychání listů, 22.7.2010
vypadá to jako spálené sluníčkem.nezalívat na listy.Voda a slunce fungují pak jako čočka. Přesadit do stínu, javor znovu obrazí, nebojte se.
Zázraky v zahradě, 27.5.2010
nezlobte se, ale ta úprav fotografie je dost amatérská
Žloutnutí listů u kroucené vrby, 25.5.2010
odpadnou a obrazí
Hlína z rybníka, 17.5.2010
před cca 30-ti lety nám složili asi 2 tatrovky vybagrovaného bahna z rybníka vedle parcely. nejdříve tam nerostlo nic, pak něco na způsob šťovíku a teprve po asi 15 letech tam začala růst tráva. určitě by to chtělo vidět.pokud je tam hodně jílu,... celý příspěvek >
Co je to za potvory, prosím poraďte, 28.4.2010
tyhle potvůrky jsme měli pod venkovníma dlaždicema. zkuste v pátek vystříkat biolitem, nebo něčím podobným, zavřete byt a odjeďte navštívit babičku s dědou na víkend. Po návratu pořádně vyvětrejte. Nemůžete tím nic zkazit. Babičku potěšíte a... celý příspěvek >
Proč rezaví thuje?, 13.4.2010
Osvědčilo se mi-rezavé větvičky obrat.Pak použít hořkou sůl, nejlépe polít i větvičky.S hořkou solí spíš nešetřit a několikrát celou "kůru"opakovat v krátkém intervalu/cca týden/.
Závlaha ze sudu, 18.11.2009
sud mám asi 1m nad úrovní terénu, hadice je 1" -původně pouze s"dírkama",později nízkotlaké zavlažování/v roce 1987 dovezeno z NDR/.Funguje to.Sud dopouštím ze studně automaticky... Jinak hadici je možno vést vrchem,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika