Příspěvky uživatele - 56.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pes s PP a bez PP, 22.10.2010
Dobrý den, pane Jirků. Už jsem tu někde psal, že NO je plemeno s vůbec nejpřísnějšími podmínkami "uchovnění", které je podmínkou, aby mohla štěňata po konkrétních jedincích získat PP. Mohou být takto nastaveny díky obrovské rozšířenosti plemene, u... celý příspěvek >
Přírodní lednice - jáma, 10.6.2010
Podobnou jámu mívala u domu moje babička. Byl jsem tehdy malý prcek, tak se mi zdála strááášně hluboká, dneska bych řekl asi 3 metry, průřez tak půl krát půl metru. Mívala v tom mléko a pod. a určitě to fungovalo. Přikryté to bylo jen obyčejným... celý příspěvek >
Antištěk - máte zkušenost?, 7.6.2010
Toto je jen idiotská výmluva prasat (sorry, čuníci), teda lidí, líných po svém psisku uklízet. Kolik byste si těch košů po ulicích představoval, aby byly funkční. Neumím si představit, že byste po té, co váš pes vykoná na chodníku svoji potřebu, šel... celý příspěvek >
Ježek - co dělat, aby k nám přestal v noci chodit, 7.6.2010
Vztah Vašich psů k ježkům a spol, je přece přesně to, o čem píšu, normální pes nedělá nic, co si nepřeje jeho pán (nežere pošťáky, nečůrá na kytičky, neokusuje nábytek, neštěká na ježky...), jde jen o to, aby to "pochopil". Teda já k tomu ještě dodám... celý příspěvek >
Ježek - co dělat, aby k nám přestal v noci chodit, 3.6.2010
Šmánkote, ale přesně vo tom to přece je! Nepředpokládáte snad, že se Vám podaří vychovat či jinak ovlivnit všechny ježky, co kdy zabloudí do blízkosti Vaší zahrady. Pak teda asi nezbude, než si vychovat pejsánka. U nás se jich (psů) vystřídala už... celý příspěvek >
Je kos škůdce?, 27.4.2010
Tak přemnožené kosy jsem ještě neviděl, to není špaček, aby bral v hejnech úrodu útokem.V budce hnízdit nebude, staví si krásné, hlínou vymazané hnízdo na nenápadném, ale otevřeném místě. Pokud by Vám na zahradě zahnízdili, je taky dost možné, že... celý příspěvek >
Želva v jezírku, 19.4.2010
Měl jsem želvy v jezírku několik let a k zamezení útěku stačily kolmé břehy vysoké necelých 20 cm. Nezapomeňte ale želvě umožnit vylézání z vody a slunění. Po pár sezónách objevily jezírko nedaleko hnízdící straky a bylo po parádě. Přemýšlel jsem... celý příspěvek >
Okřehek - jak se ho zbavit?, 13.4.2010
Podle mě uvažujete správným směrem, musí existovat ryby, které se rády okřehkem nacpou. Do akvária bych druhy věděl, do rybníka Vám určitě poradí zkušený rybníkář. Netuším, jestli zrovna ten tolstolobik umí sbírat z hladiny, ale rostlinné potravy... celý příspěvek >
Meteostanice na zahradě?, 9.3.2009
My máme doma jakýsi bazmek v ceně asi osmi stovek, ke kterému jsem po 250 korunách dokoupil další dvě čidla. Udávaný dosah 300 m volně a 50 v domě bez problémů splnňuje. Z pokoje tak mohu odečítat kromě vnitřní teploty a vhkosti ještě další tři... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika