Příspěvky uživatele - 58.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čerpadlo pro domovní jímku, 23.5.2010
Dobrý den. Prosím o radu ohledně výběru čerpadla. Potřebuji náhradu za dnes odešlé ponorné čerpadlo pro občasné vyčerpávání relativně čisté vody z domovní jímky. Jímka má objem asi 500l, dopravní výška je 2,5m, čerpat se bude do beztlakové... celý příspěvek >
Nože do sekaček - materiál, 15.5.2010
Co se týče výroby, doporučil bych již zmiňovanou pružinovou ocel 14260, případně nějakou pevnější "obyčejnou" konstrukční ocel 11700. Nemá smysl to nějak kalit (cementovat), protože první kámen to vyštípne. A jak nůž nejrychleji... celý příspěvek >
Podezřele nízké ceny v eshopu?, 11.5.2010
Dobrý den. Jak je to s tím rozbaleníám zboží před zaplacením dopravci? Mám jen zkontrolovat neporušenost obalu, nebo mohu zkontrolovat před zaplacením i obsah? Osobně se domnívám, že musím zaplatit a pak si mohu s řidičem zkontrolovat zboží (a... celý příspěvek >
Hliníkový žebřík, 25.4.2010
Jde o to, co budete s žebříkem dělat. Budete ho mít jen doma, nebo s ním budete podnikat? Budete ho nosit sám nebo máte pomocníka? Protože nosit v jednom člověku trojdílný profi žebřík 3x12 příček není žádná sranda. je dost široký a nenosí se dobře,... celý příspěvek >
Brigs&Stratton - pístní kroužky, 21.4.2010
Dobrý den, to je jako kdybyste chtěl pístní kroužky na Škodovku. Opište štítek z motoru, podívám se do obchodů v USA. Třeba na můj motor B&S model 135292, typ 0173 01 (motokultivátor MS19) stojí sada kroužků 15 dolarů, poštovné by bylo okolo 14... celý příspěvek >
Okřehek - jak se ho zbavit?, 12.4.2010
Dobrý den všem. V našem krásném vesnickém rybníce se před mnoha lety objevil okřehek a když tam měl seoused hejno kačen, tak ty si s ním ještě tak nějak poradily, ale teď už nejsou kačeny a bohužel ani soused, takže celé jaro, léto i podzim se... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 9.4.2010
Moje pocity z Mountfieldu - v roce 2004 jsem v Praze v Holešovicích koupil elektrickou sekačku. Záruka 7 let. Minulý rok se mi přestal točit motor, což je u sekačky dost značný problém. Jako elektrikář jsem si vše změřil a zjisitl jsem, že na vině je... celý příspěvek >
Výmena oleja briggs stratton, 1.4.2010
S životností a spolehlivostí Vám asi moc neporadím. I když - mám doma už asi 7 let motokultivátor MS19 od Mountfieldu. Kupoval jsem to starší, se slevou protože to nebylo možné nastartovat (někdo tam nalil benzín s olejem, i když je to 4takt - po... celý příspěvek >
Sekačku opravit či novou?, 1.4.2010
Jste spokojen se sekačkou jako takovou (myslím tím jak seká mokrou trávu, s pojezdem (má-li sekačka nějaký), není-li popraskané šasi sekačky,...)? Pokud ano, má smysl uvažovat o opravě (výměně) motoru. Nejlepší by bylo kus za ten samý kus. Pokud se... celý příspěvek >
Výmena oleja briggs stratton, 1.4.2010
Jo, tímto olejem určitě nic nezkazíte, je to olej přímo od výrobce. Ale musím přiznat, že v olejích se moc nevyznám. Domnívám se však, že hlavní věc není to jak je olej kvalitní (Castrol GTX 10W40 za 300Kč/l (dnes jsem viděl v OBI v Pardubicích regál... celý příspěvek >
Výmena oleja briggs stratton, 1.4.2010
Doporučuji se držet návodu k obsluze od výrobce. Pokud návod není, je ke stažení na stránkách výrobce. Pokud výrobce doporučuje výměnu oleje po 50 hodinách, tak to udělejte. Nemusí to být asi na minutu přesně. Nevím, za jak dlouho posekáte vašich... celý příspěvek >
Má smysl 6ti (7mi) letá záruka, 31.3.2010
Dobrý den všem. Zakoupil jsem přes internet sekačku AL-KO 520 BRV a chci se zeptat, zdali má cenu usilovat o 6ti letou záruku. Podmínkou této záruky je od začátku a každoročně jezdit do servisu na výměnu oleje a posezónní prohlídku. Jde mi o... celý příspěvek >
Husqvarna 327Rx, 28.3.2010
Pokud sháníte jenom spojku, neviděl bych to jako problém - třeba tady. Cena 25 USD, ale bylo by nutné domluvit zdali a za kolik (poštovné odhaduji na 30 USD) to pošlou do ČR. Nebo zkuste jiný servis Stihlu. Petr Filipi
Ložiska do vřetenové ruční sekačky Husqvarna (54), 27.3.2010
Dobrý den všem. Tchýni se přestalo točit vřeteno na ruční sekařce Husqvarna (myslím že typ 54). Tak jsem to celé rozdělal, ložiska jsou nehybná, stáhl jsem je a v domění že jsou to nějaká klasická ložiska, jsem je začal hledat ve strojnických... celý příspěvek >
Upevnění houpačky, 20.3.2010
Taky Vám to udělá každý zručnější kutil, pásovina 30x6mm (cena železa je dnes směšná), jeden šroub s kontramatkou, jedna karabina. Provrtat, ohnout, natřít (dát pozinkovat - nebo ještě lépe to udělat z nerezu - cena bude vyšší, ale je pevnější než... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika