Příspěvky uživatele - 184.104

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Protrhat hrušky nebo ne, 10.7.2010
na mladé pětileté hrušni jsou hcomáče s osmi hruškami, mám je tam nechat všechny, nebo stačí ponechat tři.
Kalifornské žížaly, 18.4.2010
Nejlepší řešení je zjistit si kdo má žížaly ve vašem okolí, vzít kbelík a zajít na návštěvu, tak získáte i informace co snimi.Já měl vynikající výsledky když jsem je přikrmoval pšeničním šrotem.Povch hnoje posypat šrotem, kropící konvou zalít, zakrýt... celý příspěvek >
Slepice žere vejce, 12.4.2010
Také mě žraly slepice vajíčka, ale stylem kuna.Vnitřek vajíčka vyžraly skořápku nechaly, takže vápník jim nechyběl a krmítko měly plné žrádla.Byly jenom mlsné.Moje rada zní -ze slepic udělat lukšáče-do hrnce sní at šlape lukše.
Oleandr, 12.4.2010
Dobrý večer přeje Luděk                                                        ... celý příspěvek >
Proč hrušeň nekvete?, 12.4.2010
Když nekvetou mladé hrušně, bude to tím, že jsou zasazeny příliž hluboko.    Takhle se hrušek nedočkáte. Stačí ale vzít motyku a odkopat půdu okolo kmínku -udělat trychtýř až bude roubované místo na kmínku 10 cm nad zemí a pak počkat... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika