Příspěvky uživatele - 213.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Comice, 12.4.2010
a nemáte niekto obrázky a popis ku hruškám Solanka a Spinka?.. tie sa mi ešte tak zdajú... prosím poraďte mi
Comice, 12.4.2010
alebo či sa hodí k tej Clappovke Wiliamsova... ja neviem poradte prosim... prvej som rozmyslala nad hruškami Laura plus Alfa... Proste chceme dve no keď jedna asik nie je dobrý nápad
Comice, 12.4.2010
Prosím Vás, chcela by som sa spýtať, či pozná z Vás niekto hrušku Comice... našla som ju na internete... ja len či by sa hodila ku Clappovke či ako to mám skloňovať... a ešte či nie je moc veľká... a či hlavne ju môžeme zasadiť u nás... bližšie... celý příspěvek >
Vaše Top ten odrůdy hrušní - Konference, 12.4.2010
Zdravím všetkých, ja by som sa len chcela spýtať či niekto z Vás nemá obrázok hrušky Alfa. neviem ju nikde nájsť na internete, alebo neviem dobre hľadať. Prosím Vás... Chcela by som ju vyskúšať do záhrady... A ešte by som sa chcela spýtať či je až... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika