Příspěvky uživatele - 166.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koi kapr - nemoc, 13.6.2010
mohlo by to byt od ropuchy, me se stalo to same, ropucha se prisala na hlavu kapra popalila mu ji a kapr do 14 dnu umrel
Stevia rebaudiana, hořká příchuť, 3.5.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, zkusím vložit fotečku, snad se mi to povede :o)
Stevia rebaudiana, hořká příchuť, 2.5.2010
Dobrý den, chtěla bych se zeptat lidí, které mají zkušenost s pěstováním a konzumaci Stevii, jestli tato rostlina má hořkou příchuť? Před rokem jsem si zakoupila v zahradnictví pár rostlinek Stevii, ale bohužel je víc hořká než sladká, v sušeném... celý příspěvek >
Kana/dosna, 10.4.2010
Já dosny vyndavám ze země po prvních mrazících jako jiřiny, hlínu neomývám ani neoklepávám, uložím je do suchého sklepa, na jaře tak v březnu dubnu je dám do květináče zasypu hlínou a pokračuji jako paní Ivana, vysazuji po zmrzlých a musím říct, že... celý příspěvek >
Nahořklé maso z nové udírny - guma, těsnění, 1.12.2008
Pánové, myslí že hlavní problem je v nutnosti omezovat přívod vzduchu kvuli nadměrné teplotě.Pokud bude malý tah bude se kouř vracet, při velkém tahu nebudem udit ale péc.Musí se to sinchronizovat, chce si to trochu pohrát.
Nahořklé maso z nové udírny, 1.12.2008
Zdravím. Před lety jsem vybudoval udírnu z cihel, bylakrásná, ale maso bylo hořké a dehtové. Zjistilo se že v udírně se vytváří velká teplota a jediná možnost jak jí snížit¨bylo omezit přívod vzduchu a omezit hoření. Při nedostatku vzduchu začalo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika