Příspěvky uživatele - 55.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloňová stěna, 13.4.2010
Děkuji za odpověd, chci se ještě zeptat jaké druhy třesní nebo višní pěstujete v zahradní stěně a které jsou dobré?Krásný den.
Jabloňová stěna, 10.4.2010
Děkuji Vám za odpověd.Mám jabloně, keré jsou na podnoži M9.Vysázela jsem je na vzdálenost 2,5m od sebe takže z každé strany budu mít ramena 1,25m(tak je to prosím myšlené)?Předem děkuji za odpověd.
Jabloňová stěna, 10.4.2010
Moc pěkně to máte, prosím ještě o radu na jakou vzdálenost jste vysazoval jabloně?Předem děkuji
Jakou odrůdu malin vybrat?, 10.4.2010
Děkuji Vám za odpověd a můžuse zeptat čím to hnojíte a kolik toho hnojiva tam dát?Předem děkuji za odpověd.
Jakou odrůdu malin vybrat?, 3.4.2010
Dobrý den, chci se zeptat zda maliny i hnojit, aby plody byli velké.Jaké jsou dobré odrůdy stále plodící?Předem děkuji
Jabloňová stěna, 28.3.2010
Moc pěkné
Jabloňová stěna, 10.3.2010
Dobrý den, prosím o radu jak a jaké druhy ovocných stěn jabloní pěstovat v nadmořské výšce 360 m.Na jakou vzdálenost vysazovat. Předem děkuji conny8@seznam.cz
Nevím si rady s růží, 11.5.2009
Dobrý den, mám malou růži jenže nevím co jí je a čím pohnojit nemá listy a žádné škůdce jsem nenašla, předem děkuji za info.přidala bych obrázek jenže nevím jak... je to zde dost nepřehledné.Předem děkuji conny8@seznam.cz
bugénvilea (Bougainvillea glabra), 27.6.2008
Dobrý den... ráda bych se zeptala zda Bouganvillea je i v jiné barvě než sytě růžová a fialová... pokud ano jaké jsou barvy a zda se dají přes internet objednat nebo kde se dají koupit.předem děkuji!
Rezistentní jabloně - lze tvarovat do stěn?, 8.4.2008
Děkuji za odpověd.A můžu se zeptat jak daleko od sebe stromky do stěny sadit?Předem děkuji! Cessy3@seznam.cz
Rezistentní jabloně - lze tvarovat do stěn?, 7.4.2008
Můžu se zeptat dají se pěstovat do stěn jabloně tyto odrůdy? Liala nebo Angold? Předem děkuji! Cessy3@seznam.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika