Příspěvky uživatele - 215.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosim o pomoc pri vybere mot. pily, 18.11.2012
Přesně to co píšete :) Potřebuji utvrdit :) Skočim pro tu dolmarku do Hornbachu a bude :) Díky David
Prosim o pomoc pri vybere mot. pily, 18.11.2012
Tady se to tedy mele, to jsem vážně v úmyslu neměl :( Jen ještě dotaz ohledně té Dolmarky 420 sc. Koukám že ji vážně mají v hormbachu za 7tisíc, což je pěkná cena, jen mě zajímá jak s případným servisem. V hornbachu mi bylo řečeno že se obracet... celý příspěvek >
Prosim o pomoc pri vybere mot. pily, 17.11.2012
Díky lidičky za rady :)
Habr - problém s listy, 16.5.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, moc prosím o radu. Nevíte, čím může být habr napaden? Děkuji..
Plíseň sněžná - je úplně všude, co s ní?, 3.3.2011
Na podzim jsme vůbec nehnojili, máme sněžnou plíseň na 60% plochy trávníku, rovněž i sousedé z širokého okolí (okres Praha - západ), každý pečujeme o trávník jinak a dopadli jsme stejně, ještě letos máme holá místa z předloňské zimy od sněžné plísně,... celý příspěvek >
Je už vhodná doba na verikulaci?, 10.7.2010
Dobrý den, kupili sme dom s dost zanedbanou zahradou cca 300m2 a travnik je vo velmi zlom stave, snažíme sa polievat každý den v tomto suchom období ale i tak sa objavili vačšie plochy suchej trávy... Vidiet že pri korienkoch je velke množstvo... celý příspěvek >
Výsadba révy vinné, 8.5.2010
Diky za reakci :-) A sazet tedy s celym balem, nebo rozklepat a koreny zkratit?
Výsadba révy vinné, 8.5.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. Koupila jsem 2 sazenice révy, odruda Arkadia, Jejich stav je na fotce, tj kazda ma dva vyhony, jsou ve vysokem kontejneru. Doma za oknem mi opravdu pekne prosperuji. :-) Co tedy radite dal? Po zmrzlych vyndat ze substratu,... celý příspěvek >
Nový stromek broskve, 8.5.2010 Obsahuje fotku
Přikládám lepší fotku...
Citronová tráva, voní v bytě?, 6.4.2010
mám semena z aukra,a vyklíčila mi asi za týden. do děravého tácku výsevový substrát, trávu napovrch a celou misku do igelitového sáčku a lehce zagumičkovat.až se začne něco dít, poznáte to podle toho, že se sáček stahuje k misce a rostlinka roste a... celý příspěvek >
Blahovičník, 23.3.2010
děkuji, tak já to zkusím vysadit na povrch substrátu rovnou...)) snad to vyjde děkuji, dám potom vědět jak to dopadlo
Blahovičník, 23.3.2010
prosím Vás víte jakou stratifikaci použít na e. pauciflora a e. coccifera? děkuji. Mám jen semínka a jsem začátečník. V návodu je psáno vysadit po 6 týdenní stratifikaci... děkuji Moc
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika