Příspěvky uživatele - 96.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
anti mech, 29.7.2007
je nějaké úskalí při jeho aplikaci?
anti mech, 23.7.2007
Máte prosím někdo nějaké zkušenosti s tímto preparátem?
Šeflera, 20.7.2007
Dobrý den, ráda bych věděla jak dosáhnout u této rostliny spleteného kmínku, mám tři rostlinky, které mám v úmyslu splést, ale mám obavy abych je nějak výrazně nepoškodila. Pokud máte někdo s tímto zkušenosti, prosím o radu, děkuji
okrasný chmel, 30.5.2007
Je nutná treláž či se zvládne sám uchytit na cihlovou zeď?
Petunie, 8.5.2007
Prosím o radu ohledně Petunií, dočetla jsem se, že se mají první výhonky Petunií zastřihnout když dosáhnou délky cca 15cm - prý více košatí - ale nevím o kolik se mají zrátit, či stačí poze poslední lístky zaštípnout???
Mravenci na zakrslé borovici, 7.5.2007
Zřejmě Vaší borovici napadly mšice - tudíž Pirimor je na místě
Mravenci na zakrslé borovici, 6.5.2007
Proč jim ta borovice tak chutná???
bouganvilia, 4.5.2007
nyní je v akci v OBI
Škůdce na jehličnanu., 1.5.2007
Také jsem dnes objevila na smrku bílé chomáčky - mám obavu že je to sviluška - a na tu existuje postřik
Mandevila, 26.4.2007
ráda bych si pořídila tuto rostlinu,ale bohužel nemohu sehnat bližší informace o jejím pěstování,nemáte někdo zkušenosti s touto rostlinou?
Pokud nemáte dostupné ptactvo, nebo jste pohodlný, 26.4.2007
jak nahlížíte na hnojiva s postupným uvolňováním?,myslím si ,že by mohlo být hnojení rovnoměrnější a hlavně snadnější i pro laika tudíž by nemuselo docházet ke spálení trávníku,je to tak???
hnojivo s postupným uvolňováním, 9.4.2007
máte prosím někdo zkušenosti s tímto hnojivem?
Jak brzy po výsevu můžu hnojit trávník?, 1.4.2007
Mám obavy ale aby nedošlo ke spálení trávníku
konifery, 1.4.2007
Je možné pěstovat v terakotových květináčích na jižní terase borovici kleč,smrk ztepilý-šlechtěný ,tis ,jalovec apod..,ráda bych osadila těmito jehličnany okení truhlíky a květináče,ale chybí mi zkušenosti s těmito dřevinami,předem děkuji za radu
růže Sympathia, 1.4.2007
Je možné vysadit tuto růži na severní stěnu?Děkuji
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika