Příspěvky uživatele - 114.159

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez révy, 4.4.2010
Ještě je možnost počkat, až očka rozpuknou, potom míza tolik nepoteče. - Ostříhat to tak, jako byste to stříhal v době kdy se to má stříhat. A je mi taky jasné, že se teď objeví plno příspěvků proč takhle ne a že tekoucí míza vůbec... celý příspěvek >
Popel na zahradu?, 4.4.2010
Oxid uhličitý......Při vdechováním nosem je patrný jako štiplavý, kyselý zápach.
Popel na zahradu?, 4.4.2010
CO2 má mírně dráždivý zápach, je bezbarvý a těžší než vzduch. Je nedýchatelný. Mrzne při -78,5°C a vytváří sníh.
Hydroponické hnojivo na zálivku?, 3.4.2010
V hnojivech se až tak moc nevyznám, proto prosím o radu: Mám pixlu hydroponického hnojiva a rád bych ji používal na zálivku přísady. V návodu se píše pro zálivku: lžičku (ona je to lžička na špetku) do 2 litrů vody. Není to trochu málo? Kristalonu... celý příspěvek >
Popel na zahradu?, 3.4.2010
Asi před 8 roky jsem zaryl do půdy popel ze dřeva a 3 roky tam pak nic pořádně nerostlo (dal jsem tam toho asi moc). Co se týká síry, popel z uhlí by žádnou síru obsahovat neměl, ta totiž vyhoří dávno předtím než se z uhlí stane... celý příspěvek >
Réva do jílu, 3.4.2010
Co se týká vyšší porostlosti, "labruskové" odrůdy jsou pro tento účel daleko vhodnější. V případě Primu mám osobně problém s jeho částečným napadáním perenosporou, jeho střední stupeň bujnosti mi vyhovuje. Nejsem si jistý, zda jsou... celý příspěvek >
Kanadská borůvka není borůvka, 29.3.2010
...no když už jsem to začal...    Jedl jsem plody Kamčatského zimolezu a nečekal jsem, že jsou až tak chuťově i vůní podobné borůvkám. Co jsem viděl, tak narozdíl od obrázků v propagačních materiálech to byly spíš jen keříky tak půl... celý příspěvek >
Kanadská borůvka není borůvka, 28.3.2010
Ahojte všichni - beru to zpět - hned jak jsem to napsal, tak jsem zapochyboval, podíval se do googlu a názor jsem opravil a taky jsem to vymazal, jenže někdo už byl rozepsaný, příspěvek poslal a původně vymazaný příspěvek se asi obnovil (?). Zimolez,... celý příspěvek >
Kanadská borůvka není borůvka, 28.3.2010
Kanadská borůvka není ve skutečnosti borůvka, ale Lonicera - zimolez. Proto pro ni není nutné dovážet zeminu z jehličnatých lesů, přidávat rašelinu ani vyrábět substrát ze smrkových pilin jak to kdosi v předchozím příspěvku navrhoval. Prokopáním... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 28.3.2010
Kanadská borůvka nemá ve skutečnosti s borůvkou nic společného. Je to zimolez, který má plody chuťově velmi podobné borůvkám. Vzhledem k tomu není pak vůbec potřeba dělat nějaké podivnosti s navážením lesní zeminy, nebo výrobou substrátu ze smrkových... celý příspěvek >
Réva do jílu, 28.3.2010
Řekl bych, že právě bujnější rostliny se na pergolu hodí daleko víc, protože vinná réva (chtěl jsem napsat "víno") s nepřílišnou bujností nevytáhne mízu až tak vysoko, aby ji mohla dostatečně vyživovat. Prim bych taky na pergolu... celý příspěvek >
Réva do jílu, 28.3.2010
Oblast Haná má pro pěstování všeho možného určitá specifika (slínová půda, rozdíly denních a nočních teplot), proto jsem považoval za vhodné na tohle upozornit. A nemíním se příliš věnovat národnostní otázce, ale někdy mám pocit, že většina... celý příspěvek >
Réva do jílu, 28.3.2010
Vidím, že se tady někdo omluvil i za moji nepřesnou terminologii. Tohle ale není jazykovědné fórum a každý s průměrnou inteligencí pochopí o čem je řeč a co jsme použitím slova "víno" mysleli.
Réva do jílu, 27.3.2010
Odrůda Krystal určitě není slabě rostoucí odrůda.
Stolní odrůdy, 27.3.2010
...tak to u nás je to úplně jinak - vosy se vrhají na vše, co je modré. Zelené (Polux, Bianka) se všechna havěť vyhýbá.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika