Příspěvky uživatele - 114.159

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva?, 5.5.2010
V oné tabulce se zase píše pravý opak - "sladké horské hrozny"
Co vaše réva?, 5.5.2010
Takže réva pobřežní? Na těchto stránkách píšou něco ve smyslu, že pod "riparia" spadá spousta synonym a montana je jedním z nich, ale v tabulce se o každé z nich píše jako o vlastní varietě. Ani ti Američani v tom asi nemají moc jasno.
Jak sehnat ježka?, 5.5.2010
Jo vlastně - když jsou slimáci malí, tak ani tak moc neslintají - ale jestli je ježci žerou, tak to ví jen oni sami
Choroba vinné révy, 5.5.2010
Na tom co se Vám podařilo vložit máte vlnovníka - tento roztoč není pro révu až takový škůdce, ale i tak je lepší když tam není. Můžete provést postřik Magusem nebo Omitem nebo napadené listy prostě otrhat a spálit.
Co vaše réva?, 5.5.2010
Ne, opravdu to není Baco. Je to prostě horská réva (Vitis Montana), jedna z původních amerických rév. Baco Noir je odrůda vyšlechtěná ve Francii.
Co vaše réva?, 5.5.2010
Horská réva by měla být mrazuvzdorná a odolná vůči houbovým chorobám. Její plody mají mít nejsilnější antioxidační a antisklerotické účinky ze všech. Tak to je ten důvod.
Jak sehnat ježka?, 5.5.2010
No s těmi slimáky nevím nevím. Řekl bych, že těm oranžovým bestiím se ježci vyhýbají.
Co vaše réva?, 5.5.2010
Já bych v úspěchu či neúspěchu zakořeňování řízků neviděl až takovou vědu, co sedí nebo nesedí a v čem jsem udělal či neudělal chybu. Letos jsem měl v truhlíku se substrátem řízky pěti odrůd a se všemi jsem zacházel úplně stejně. U první odrůdy mi... celý příspěvek >
Jak sehnat ježka?, 5.5.2010
S údivem jsem si přečetl Váš příspěvek. Kde je to šťasné místo kde není ani jeden ježek? V noci mě ti hajzlici nenechají spát a zvláště zapomenutá položená plechovka nebo sklenice se kterými se dá tak skvěle hlomozit je pro ně nepřekonatelná zábava,... celý příspěvek >
Prosím o radu, 4.5.2010
S tím dusíkem to není úplně pravda - právě teď je doba, kdy je dusík pro révu ten nejlepší startér (ale ve velkém množství i dokonalý herbicid). S Kristalonem nemám pro venkovní hnojení moc dobrou zkušenost, síran draselný používám. Je i dobré kvůli... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 4.5.2010
Postřik Sulikolen účinkuje proti hálčivcům a vlnovníkům jen částečně. Pro dobrou účinnost je prý nutné důkladně smočit révu roztokem s vysokou koncentrací, čehož bych se v období plné vegetace docela bál. Španělé mají možná pravdu, ale rezidua jsou... celý příspěvek >
Prosím o radu, 4.5.2010
Pro začátek se držte zásady udržovat každou révu na jeden silný šlahoun, ze kterého vypěstujete kmínek. V růstu a prospívání révě pomůžete občasným přihnojením.
Co vaše réva?, 3.5.2010
Záleží na tom jakou plíseň máte na mysli - pokud padlí révové (bývá problém např. u Portugalu), pak je opravdu lepší postříkat už před květem - lepší než Sulikol je Falkon, který vnikne do listů zatímco Sulikol chrání listy pouze z povrchu a po dešti... celý příspěvek >
Réva je bez kořínků, 30.4.2010
Jak jste už sám trochu nadnesl, záleží spíš na odrůdě. Se zakořeňováním řízků ve sklenici s vodou nemám moc dobrou zkušenost. Ale můžu říct, že např. Poklad Panonie zakořeňuje ve vodě opravdu skvěle. Zkoušel jsem i některé další odrůdy, ale spíš se... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 29.4.2010
Velmi zajímavé údaje! Jen by mě zajímalo, co ty teploty znamenají. Jsou to průměrné teploty v určitém místě za celý rok? Průměrné teploty za vegetační období nebo průměrné teploty během zrání? Podle mě takové statistické vysypání údajů nemá moc... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika